У ліцеї #100 м.Дніпро пройшов проект Do Like Olympians

Дует олімпійських заходів сьогодні відбувся у сотому ліцеї Дніпра. 9 лютого візьме свій старт XIV зимовий Європейський юнацький Олімпійський фестиваль, й пройде у Сараєво, Боснія і Герцеговина. Україна на ньому буде представлена 22-ма спортсменами, які змагатимуться у 5 видах спорту. Нажаль, Дніпропетровщина не представлена жодним спортсменом. Але наш регіон активно долучився до загальнонаціональних святкувань з цієї нагоди, й сьогоднішні західи було присвячено цій події! Це – проект НОК України і The Coca Cola Foundation – Do Like Olympians та чудові авторські естафети. Доречі, всі вони носили “зимовий” характер. Як то: одягни дитину на хокей, керлінг, намалюй Олімпійський дім, бобслей, хокейний дриблінг та інші.

У проекті взяли участь школярі 5-тих класів навчального закладу разом із своїми батьками! А в якості глядачів за ними спостерігали і вболівали їх колеги з інших класів.

В якості членів жюрі/почесних гостей на святі були присутні виконавчий директор Відділення НОК України Олександр Дювбаков та очільниця обласної спілки ФСТ “Спартак”, МС з волейболу Вікторія Орешина. В ході запеклої боротьби перемогу здобули учні 5-ІТ-класу. Другими були учні, які обрали естетичні науки, третіми “математики”.

Всі учасники отримали від олімпійського відділення подарунки з символікою від НОК України та головного олімпійця області Андрія Павелка.

Дніпропетровщина бажає перемог юним олімпійцям України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *