У Міжнародний день волонтера у Дніпро НОК України відзначили найактивніших помічників

Сьогодні весь світ святкує Міжнародний день волонтера. Роль волонтерів важко переоцінити. В тому числі, і в спорті. Всі ми знаємо, яку важливу місію відіграють волонтери зі всього світу під час проведення Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та світу з будь-яких видів спорту, спортивних фестивалей, турнірів та інших дійств.

Ці небайдужі люди завжди знаходять сили, час та бажання аби допомогти у проведенні крупних змагань на всій земній кулі; відкликаються на перший поклик про допомогу. Нам дуже приємно, що й у нас в останній час з’явилась своя команда волонтерів, яка готова у будь-яку мить прийти на допомогу та організувати наші спортивні свята! Це є дуже важливим для Відділення НОК України в Дніпропетровській області. Тому що наші заходи дедалі стають більш масовими, покращується їх якість, і нам звичайно потрібна така допомога, і ми її маємо!

На всіх найбільших заходах у 2018 році ми мали таку підтримку від наших волонтерів: Олімпійський день, Всесвітній день спорту, Олімпійський урок, звітно-виборна Асамблея, турнір пам’яті А.Ф.Габелка та інші.

Для того, щоб у свою чергу підтримати й наших волонтерів та помічників, сьогодні виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков провів зустріч з найактивнішими волонтерами. Від імені голови олімпійського осередку Андрія Павелка вручив олімпійські подарунки, а сама зустріч пройшла у дружній невимушеній атмосфері.

Дякуємо Вам! Й зустрінемось на наступних заходах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *