У НВК №138 Дніпра пройшов модуль проекту #OlympicLab “Чат з олімпійцем”

Є заходи, які надихають. Своїм змістом. Відношенням до них тих, для кого ці заходи були зроблені – дітей. Саме така зустріч відбулася у п’ятницю у НВК №138 міста Дніпро. Де пройшов один з модулів проекту НОК України #OlympicLab “Чат з олімпійцем”. Захід пройшов спільно з соціальним проектом “История успеха” та його керівником Ігорем Болдіним.
Своєю історією успіху з учнями 6-10 класів школи ділилась срібна призерка Олімпіади в Атланті з веслування академічного, Заслужений тренер України, Заслужений майстер спорту України, Заслужений робітник фізичної культури і спорту, член Виконкому Відділення НОК України та директор Обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдинова. Також на заході були присутні керівництво школи та виконавчий директор олімпійського відділення Олександр Дювбаков.
 
Повнесенька актова зала однієї з кращих у своєму районі шкіл міста навряд чи зуміла вмістити усіх бажаючих поспілкуватись з живою легендою спорту. У дітей навіть старших класів “горіли” очі, коли вони спілкувались з Діною Міфтахутдиновою. Вони повністю були занурені в інтерактивну бесіду зі своєю гостею, й буквально “закидали” її своїми питаннями. Сьогодні діти випробували себе в новій ролі – ролі спортивних журналістів.
 
Олімпійське відділення одразу замотивувало дітей до більш масового та змістовного саме діалогу, встановивши спеціальні призи від голови Андрей Павелко (Andrii Pavelko) та НОК України за найцікавіші та найкращі питання від них. Це були флешки, футболка та м’яч з іменним підписом Діни Міфтахутдинової. А навчальному закладу було вручено набір спортивного інвентаря – м’ячі, скакалки тощо.
 
Зіркова гостя розповіла дітям про старт кар’єри, про Олімпійські ігри, про те, що мотивувало її залишатись у спорті, коли було тяжко, про емоції, які зашкалюкали, коли вона зрозуміла, що посіла друге місце на Іграх в Атланті, про тренерську кар’єру, про свої хобі, реалії та плани на майбутнє, про…ще багато-багато іншого. Як зізналась сама Діна Артурівна, діти настільки захопили її своїм інтересом, що вона нібито пережила миттєвості всього свого спортивного життя ще раз заново!
 
Наостанок, журі визначило кращі запитання. Це були: запитання про те, чи велику роль у становленні її, як спортсменки відіграли її батьки та їх підтримка? Як вона, будучи вже тренером, наказувала та мотивувала вже своїх вихованок, які у Лондоні-2012 вибороли золото? Що допомогло їй на зламі періоду, коли закінчилась активна спортивна кар’єра й починалось інше життя не зламатись, знайти і мотивувати себе? Та наскільки тяжко було молодій спортсменці, яка виборола срібло Олімпіади у 22 роки на початку спортивної дороги?
 
Також Діна Міфтахутдинова розкрила дітлахам секрет свого успіху. Це – три “Н”: немає нічого неможливого! Й підкреслила слова президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, який сказав: “Якщо у вас є ще одна спроба – значить ви не програли”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *