У СЗШ №6 міста Нікополь дітям розказували про волонтерський рух

До Дня збройних сил України, який наша країна відзначала вчора, та до Міжнародного дня волонтера, який відзначали напередодні, у середній загальноосвітній школі №6 міста Нікополь дітям в рамках одного з модулів проекту НОК України #OlympicLab розказували про волонтерський рух.

У гості до учнів 5-6 класів приїхали виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та старший лейтенант танкових військ ЗСУ, воїни АТО Андрій Терещенко.

Андрій Терещенко з середини знає, що таке бойові дії та приймав у них участь. За словами воїна, дуже велике значення, особливо на початку військових дій, мав волонтерський рух. Який усілякими способами та методами підтримував наших солдат, надавав допомогу, і вони це відчували. Тому Андрій Володимирович акцентував тему свого спілкування з дітьми, хто в майбутньому буде будувати нашу країну, саме на темі волонтерства, його ролі та важливості у сучасному суспільстві. Волонтерство не тільки як допомога на війні, але й насамперед у повсякденному житті, медицині, спорті та інших сферах.

Діти слухали доповідача дуже уважно, а сама інформація була як цікавою, так і актуальною відповідно до нашого українського сьогодення. Після проведеної зустрічі всі школярі отримали від голови олімпійського відділення Андрія Павелка індивідуальні подарунки з олімпійською символікою. Також подяка нашому технічному партнеру – мережі АЗС SKY, дякуючи якому ми мали змогу дістатись у “козацький край” нашої Дніпропетровщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *