У СШ №23 Дніпра дали старт Олімпійському тижню

За традицією, на початку вересня по всій Україні проводяться заходи Олімпійського тижня. Сьогодні подібний свято пройшло в школі # 23 міста Дніпро.

Гостювали у хлопців 1-5 класів навчального закладу легенда “Дніпра” і українського футболу Ротань Руслан, виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков, голова обласної федерації хокею з шайбою Олександр Кротов і його соратник по нелегкій справі розвитку хокею в регіоні Федір грищ . Присутність представників цього динамічного зимового виду спорту обумовлено тим, що саме в 23-ій школі вчаться юні хокеїсти команди ХК “Придніпровськ”.

Гості звернулися до учнів з вітальним словом, подивилися показові виступи місцевих молодих спортсменів, від імені голови обласної олімпійського відділення Андрій Павелко нагородили кращих з них, хто протягом минулого навчального року домігся найвищих спортивних результатів.

Ну а після цього був десерт: футбольний Олімпійський урок від Руслана Ротаня. Учні 10-го і 11го класів зійшлися в справжньому футбольному битві! З огляду на різницю у віці, команду 10-класників посилив сам екс-капітан “Дніпра” і збірної України і ваш покірний слуга. Гра закінчилася з рахунком 5: 5 (причому, ніхто і не думав піддаватися!), А в серії пенальті гору взяли “молодші”.

Не дивлячись на результат, перемогли від цього меропоіятія всі його учасники. Які передали привіт і побажання якнайкраще виступити на ІІІ Юнацьких олімпійських іграх в Буенос-Айресі, привізши з Ігор медалі, нашим юним атлетам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *