У СШ №75 Дніпра пройшов Олімпійський Урок

В рамках заходів, присвячених пам’яті видатного діяча олімпійського руху України Анатолія Габелка у Дніпрі пройшов показовий Олімпійський Урок. Відбувся він на базі школи №75. Гостями Уроку стали голова комісії НОК України зі зв’язків із регіонами Володимир Ковальов, керівник відділу зі зв’язків із ЗМІ та громадськістю Іван Бондарчук, виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков, а також регбійний клуб “Дніпро”, який в цьому році став чемпіоном України у найсильнішій лізі. Свято було організоване за підтримки мережі АЗС SKY, яка є нашим партнером у проведенні усіх заходів Олімпійський Урок на теренах Дніпропетровщини.

До дітей 5-6 класів навчального закладу із словами привітання звернувся Володимир Ковальов, який у доступній формі розповів молоді про структуру спорту від аматорскього до рівня Олімпійських ігор. І якщо на початку Уроку тільки невелика частина дітей і то невпевнено підняли руки, що вони хотіли б займатись професійним спортом, то після заняття таких вже було значно більше. Тож, робимо висновок, що професіонали з РК “Дніпро” змогли власним прикладом й любов’ю до регбі змінити і їх сприйняття.

Дійсно, старший тренер РК “Дніпро” Антон Панфілов зі своїми помічниками структурували Урок так цікаво, що навіть ті, хто на початку занять не мали бажання брати участь у тих вправах, які їм давали профі, наприкінці вже активно грали. Урок був умовно розділений на три частини: вступна частина, де Антон Панфілов розповів взагалі про регбі як вид спорту; показова частина, в ході якої гравці РК “Дніпро” продемонстрували свої здібності у регбі, показали навички гри, основні її елементи та правила; у основній частині вони вже разом із дітьми, розділившись на групи, разом виконували всі елементи регбі. Закінчився Урок традиційно – грою. Причому, участь у ній активно брали не тільки хлопці, але й дівчата. Адже для регбі не має значення стать, фізичні дані та ще щось – тут важливе в першу чергу бажання. А усе інше – справа тренувань!

Час Олімпійського Уроку сплив, а діти не хотіли відпускати гостей – так вони захопились цим динамічним, цікавим і поки що новим для них видом спорту. Багато з них по закінченні заняття дякували за те що показали їм, що таке регбі та дали змогу познайомитись з “овальним м’ячем”, були й такі, що одразу брали контакти клубу, де можна займатись регбі. Вважаю, що Урок пройшов дуже драйвово, динамічно й корисно для всіх сторін! На питання, хотіли б діти, щоб Олімпійський комітет приїхав до них ще, вони одноголосно відповіли: “Звичайно!” І побажали привезти у гості такі популярні види спорту як футбол, баскетбол, волейбол, єдиноборства, так і ще нові й теж цікаві, як, наприклад, флорбол.

Ми готові приїхати до кожного, хто цікавиться спортом, здоровим способом життя та готовий із нами співпрацювати! Запрошуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/noc05/noc.dp.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /home/noc05/noc.dp.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/noc05/noc...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/noc05/noc.dp.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46