Школярі Дніпропетровщини висаджували дерева та слухали про пожежі

Відділення НОК України в Дніпропетровській області організувало та провело черговий івент в рамках Всеукраїнського спортивного-інтерактивного заходу #OlympicLab. На території Синельниківської ДЮСШ та місцевому стадіоні відбувся напрямок «Екологічний модуль”. Дане дійство відбулося за підтримки обласного бюджету, Синельниківської міської ради та голови В НОК Андрія Павелка.

З дітлахами зустрілись в.о.міського голови м.Синельникове Олена Заіка, начальник караулу ГУ ДСНС України у Дніпропетровської області капітан служби Олександр Бойченко.

Івент було направлено на проблематику збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь, екологічної відповідальності молоді. Учасники мали можливість висадити молоді дерева – берези, туї, карликові скандинавські рябіни та інші. Окремим великим розділом заходу стала розповідь Олександра Бойченка про пожежі: їх шкоду для лісів та міст, екологічні наслідки, види пожеж та засоби їх гасіння, поведінку дорослих та підлітків під час пожеж, протипожежну безпеку та багато іншого.

Учасники та гості екологічного проекту отримали пам‘ятні подарунки та спортивну атрибутику від Національного олімпійського комітету України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *