Шпажист Богдан Нікішин визнаний кращим спортсменом липня на Дніпропетровщині

У вівторок у Дніпрі у інформаційному агенстві “МОСТ-Дніпро” пройшла прес-конференція, яка була присвячена важливій події – нагородження кращого тренера та спортсмена Дніпропетровщини у липні 2018 року.

Після деякого часу, коли подібні заходи не відрізнялись своєю стабільністю та постійністю, нарешті обласне відділення НОК України за ініціативи голови Андрія Павелка, та за підтримки обласних властей, бюджету, управління спорту ОДА, федерацій з видів спорту, спортивних товариств, школи вищої спортивної майстерності, ДВУФК та обласної асоціації спортивних журналістів, відновило таку важливу подію. Адже вона не тільки підтримує атлетів та їх тренерів, не тільки віддає дань їх праці на благо нашого спорту, але й “підстьобує” до нових спортивних звершень на міжнародних аренах.

Липень був дуже врожайним для спортсменів Дніпропетровщини на різні медалі, перемоги та рекорди. Але найвищого результату на найвищому за статусом змаганні – чемпіонаті світу з фехтування в Китаї досяг наш “Дніпровський Д’Артаньян” Богдан Нікішин. Він вперше у своїй кар’єрі досяг бронзового третього місця в особистих змаганнях на світовому форумі! Також після цього успіху Нікішин вийшов на друге місце у світовому рейтингу кращих фехтувальників. Саме це його досягнення стало вирішальним і з боку НОК України, який теж визнав спортсмена кращим за своєю версією у липні-2018 на теренах України! Відповідно, кращим тренером була визнана особистий тренер Богдана Ольга Маркіна.

«Кращого спортсмена ми визначали за результатами виступів на всіх міжнародних і українських змаганнях за місяць. Липень був досить «врожайним» для спорту області, претендентів було декілька, але найвище досягнення у дорослих змаганнях було саме у Богдана Нікішина», – сказав виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков.

Перший заступник голови олімпійського відділення, Валерій Кондратьєв зазначив, що Богдан Нікішин є одним із спортивних лідерів регіону:

«Богдан – один з лідерів міського, обласного та українського спорту. Він дуже часто стає кращим спортсменом, й не зупиняється на досягнутому. Приємно, що сьогодні з нами знаходиться його тренер, тому що дуже часто роботу тренера не так видно і за багато років люди втратили інтерес до роботи тренера. Завдяки таким хлопцям ми відроджуємо спорт. Це люди які прославляють наше місто і їх повинно бути видно. Їх повинні впізнавати в обличчя, на них повинні рівнятися діти », – сказав він.

Після того, як Богдан Нікішин та Ольга Маркіна отримали спеціальні подарунки, які були підготовлені їм організаторами, кожен із “винуватців” мав слово.

Спортсмен подякував НОК за визнання, а також своїх уболівальників – за підтримку.

«Хотів би сказати величезне спасибі всім своїм уболівальникам. Мені багато писали, я отримував багато поздоровлень. Така підтримка дуже важлива і вона дуже відчувалася. Хочу сказати спасибі Національному Олімпійському комітету в Дніпропетровській області за організацію і відновлення проекту по визнанню кращого спортсмена місяця. Для спортсмена це дуже важливо і я пишаюся тим, що зміг привести медаль світового рівня в нашу країну і наше місто. Коли наша праця цінують і виділяють, це додає сил», – сказав Богдан Нікішин.

У свою чергу, особистий наставник фехтувальника, Ольга Маркіна, відмітила як важко й довго Богдан йшов до цієї нагороди. Також тренер нарікнула, що у сучасних ЗМІ дійсно дуже мало спорту…

«Всі знають, що Богдан – дуже досвідчений спортсмен, який вже пройшов довгий шлях. Кілька разів він зупинявся за крок від медалі на Чемпіонаті світу. Нарешті ми цей крок зробили. Це його перша особиста медаль в його спортивній кар’єрі і дуже цінна », – сказала тренер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *