Ще одне «золото» на рахунку дніпровців у Дьорі-2017 на рахунку легкоатлетки Ярослави Магучіх!

Блискучий результат демонструє наша юна легкоатлетка Ярослава Магучіх на XIV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в угорському Дьорі! Представниця Дніпра у стрибках у висоту не залишила шансів суперницям та з результатом 1,89 м посідає найвищу сходинку п’єдесталу пошани!

Таким чином, наша область зібрала повну колекцію нагород з ЄЮОФ – по одному золоту, сріблу та бронзі! З 6 спортсменів, що представляли наш регіон, троє (а це – 50 відсотків!) завоювали нагороди різного зразку

Голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрій Павелко привітав новоспечену чемпіонку, її тренера Тетяну Степанову, тренерський склад збірної та усю українську команду ЄЮОФ-2017 з чудовим досягненням, відзначивши справжній спортивний характер нашої Ярослави та побажавши юній олімпійці подальших успіхів та перемог!

Чемпіонка XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики Ярослава Магучіх так прокоментувала свій виступ:

– Безумовно, я дуже рада медалі! Можу сказати, що їхала в Дьор лише за золотою нагородою. Після чемпіонату світу U-18, де я також здобула «золото», на ЄЮОФ хотілося показати достойний результат. Стрибнула 189 см. Вважаю це дуже гарний результат. Трохи не вистачило, щоб підкорити 194 см та встановити свій новий особистий рекорд, але все попереду. Від Олімпійського фестивалю залишилися лише позитивні емоції та враження! Щира вдячність організаторам за таке чудове свято спорту!

Знайомимось ближче з нашою юною чемпіонкою.

Особиста справа:

Магучіх Ярослава (“Освіта”, дніпровська СДЮСШОР №3, Дніпропетровська обл.)

Вид спорту – легка атлетика, стрибки у висоту

Народилась 19 вересня 2001 року

Зріст – 180 см., вага – 54 кг.

Спортивне звання – Майстер спорту

Учениця Дніпровського навчально-виховного комплексу №57, 9 клас

Міжнародна матчева зустріч-2017 з легкої атлетики серед юнаків і дівчат України-Білорусь-Туреччина – 1-е місце

Чемпіонат України-2016, 2017 серед юнаків і дівчат – 1-е місце

Тренер – Тетяна Степанова

Хобі – малювання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *