Іван Довгодько – кращий спортсмен вересня на Дніпропетровщині

Таке рішення прийняла спеціальна комісія, в яку увійшли представники Відділення НОК України в Дніпропетровській області, асоціації спортивних журналістів області, спортивні функціонери, тренери та інші.

Цю нагороду Іван Довгодько отримав за бронзу чемпіонату світу з академічного веслування, який проходив у минулому місяці в Болгарії. Екіпаж четвірки парної, до якого входить і Іван Довгодько, впевнено з найкращим часом вийшов до основного фіналу, а там поступився італійцям та австралійцям.

Найкращим тренером вересня також визнано тренера, який готував четвірку парну на форму – Анатолія Шишканова.

Нагороди переможці отримали із рук першого заступника Відділення Валерія Кондратьєва та виконавчого директора Олександра Дювбакова.

Каже Анатолій Миколайович: “Команда підібралася хороша, це досвідчені веслярі з амбіціями і природно завдання у них це зіграти на Олімпійських іграх. Краще медалі, ніж на ОІ, ви знаєте, нічого не буває. Якщо є медаль Олімпіади, то це на все життя. Хлопці налаштувалися вдало, все виконували, працювали з ранку і до вечора. Якщо будуть продовжувати в такому дусі, то будуть близькі до олімпійської медалі”.

Голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрей Павелко (Andrii Pavelko) щиро привітав спортсмена і тренера з перемогою в номінації та побажав гідно підготуватись до початку нового олімпійського циклу і виступити у Токіо-2020.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *