15 травня – черговий етап “Кубку Дракоші-2016/17” – флорбол

флорболОрганізатори турніру з флорболу у залік ІІІ малої олімпіади серед представників ЗМІ Придніпров`я “Кубок Дракоші-2016/17” визначились, що у перегонах, які відбудуться 15 травня, візьмуть участь 16 мас-медійних формувань. Вони будуть розбиті на чотири попередні підгрупи (по 4 команди у кожній). Після того, як формування у кожній із зон проведуть змагання по коловій системі, переможці квартетів потраплять до фінальної пульки, де знову ж-таки у коловому турнірі з`ясуть імена переможця та призерів. Аби лауреати минулорічних перегонів не зійшлися вже на попередній стадії вирішено розвести їх, зробивши так званими “матками” груп.

Таким чином, “маткою” у групі 1 стане чемпіон минулорічної фієсти – газета “Частный предприниматель”, у групі 2 – 51-й телеканал, у групі 3 – “Андрій Греков і Ко”, у групі 4 – ІА “Наш район”. Доля інших колективів (потрапляння до того чи іншого кошика) визначиться після жеребкування. На даний момент заявки на турнір вже подали десять формувань. Залишається лише шість вакансій. Поспішіть, друзі, хто не “впишеться” у формат, хай ображається виключно на самого себе…

Щодо інших бригад, які не стануть переможцями зон. На цьому їхні творчі муки закінчаться. Команди, які залишаться у групах другими, у підсумковому заліку розділять 5-8-е місця, третіми – 9-12-е, четвертими – 13-16-е.

Заявка флорболДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ НОК УКРАЇНИ

Склад команди: Дювбаков Олександр, виконавчий директор Дніпропетровського обласного віділення НОК України, член Національної спілки журналістів України – капітан, Клименко Олександр, член виконкому відділення НОК України у місті Нікополь, вчитель-вихователь Кам`янської школи олімпійської освіти (19.11.74) , Сергей Василец,инструктор-воспитатель в областной федерации Айкидо Сатори, Кротенко Яніслава (12.01.89).

– Виступи у «Кубкові Дракоші-2016/17»:
Загальний залік ІІІ малої олімпіади – 2 місце (34 бали).
Командний залік по дисциплінах: особисто-командний чемпіонат з настільного тенісу – 7-е місце; особисто-командні змагання із спортивного боулінгу – 3-є місце, особисто-командний чемпіонат з плавання – 6-е місце.
Особистий залік: Олександр Клименко – о/к чемпіонат з настільного тенісу, 1-а чоловіча ракетка – 2-е місце; о/к змагання із спортивного боулінгу – 3-є місце; о/к чемпіонат з плавання – 6-е місце (командний залік);
Олександр Дювбаков – о/к чемпіонат з настільного тенісу, 2-а чоловіча ракетка – 9-16-е місце;
Анастасія Коженкова – о/к чемпіонат з настільного тенісу, жіноча ракетка – 18-22-е місце;
Ірина Базан – о/к змагання із спортивного боулінгу – 1-е місце;
Вікторія Орєшина – о/к змагання із спортивного боулінгу – 18-е місце;
Сергій Василець – о/к чемпіонат з плавання – 6 місце (командний залік), 7-е місце (особистий залік);
Соломайкіна Ірина – о/к чемпіонат з плавання – 6-е місце (командний залік).

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *