9 травня – легкоатлетична естафета

У Дніпрі в честь   
Ця естафета є традиційною для Дніпра. Адже починаючи з 1945 року, коли на тоді ще зруйнованих війною центральних прощадь і вулицях міста пройшла перша подібна легкоатлетична естафета. Цього року спортсмени і любителі вийшли на старт в 72 вдруге. Кожен раз віддаючи таким чином данину ветеранам вони.
У цьому році на старт в трьох етапах естафети вийшли понад півтори тисячі учасників. Кожна команда, що складається з 6 дівчат і 6 хлопців, повинна була подолати дистанцію в 3,5 км.
У першому і другому етапах бігли учні загальноосвітніх шкіл і ліцеїв. У першому забігу вже традиційно швидше за всіх були учні школи №54, у другому поспіль перемогла школа №134, але через порушення правил естафети, хлопці були дискваліфіковані, апобеда була віддана школі №105.
Найцікавішим виявився третій забіг, в якому за першість і звання найшвидших боролися вихованці технікумів і ВНЗ області. В останні роки тут несподівано слабо виступали представники Придніпровської академії фізкультури і спорту, але в цьому році їх команда бида найшвидшою. Другими до фінішу прибігли ще одні “фізкультурники”, але з Дніпродзержинського коледжу фізвиховання. Треті – студенти Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. Вони випередили багатьох сильних “гравців”, як, наприклад, вихованців Монтажного технікуму, яких виховує бронзовий призер Олімпіади в Токіо-1964 Іван Бєляєв та інших. До слова, Іван Павлович особисто був присутній на забігах і переживав за свою команду!
З Днем Перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *