Анастасія Коженкова – третя на континентальній першості!

Гребля ЧЕЗ 6 по 8 травня у німецькому містечку Бранденбург проходила європейська першість з академічного веслування, яка стала генеральною репетицією Олімпійських ігор-2016.

На турнірі українська команда представлена своїм потужним складом, у якому: олімпійські чемпіонки Наталія Довгодько та Анастасія Коженкова, чемпіони світу та Європи Дмитро Міхай, Іван Довгодько, Артем Морозов, Олександр Надтока та інші.

Сьогодні, 8 травня, пройшли фінальні заїзди серед жіночих четвірок парних. І Дніпропетровське обласне відділення НОК України радо привітати нашу спортсменку Анастасію Коженкову та її партнерок по команді – киянок Дарину Верхогляд, Євгенію Німченко та представницю Миколаїва Олену Буряк із завойованою “бронзою”!

Коженкова“Бронзовий” час нашої команди – 07:21.120 хв. Першими до фінішу дістались господарі першості – німкені, а на другій позиції – квартет з Польщі, який на минулій Олімпіаді фінішував четвертим.

Третє місце – дуже гарний результат, з позицій якого можна ще прогресувати та мати надію на олімпійські медалі у Ріо-де-Жанейро-2016. Але нажаль ця бронзова нагорода нашої команди не дає їй поки що права на виступ у Бразилії. Для цього нашим дівчатам потрібно 24 травня на ліцензійних змаганнях показати належний результат.

Бажаємо нашим красуням перемоги й завоювання права захищати честь України у Латинській Америці! Але для цього треба докласти максимум зусиль та ще поліпшити свої результати! Ми віримо у олімпійську чемпіонку Коженкову і Ко!