Андрей Говоров – чемпион Европы!

говоровНа європейській першості з водних видів спорту, яка триває в Лондоні, дніпропетровський пловець Андрій Говоров поклав до скарбнички збірної України золоту медаль.

Він посів найвищу сходинку на п’єдесталі пошани, показавши на дистанції 50 метрів батерфляєм перший результат – 22.92 с. Другим на цій дистанції був угорець Ласло Чех (23.31), «бронза» у британця Бенджаміна Прауда (23.34).

Нагадаємо, що Андрій Говоров вже має олімпійську лицензію на виступ у Ріо-Де-Жанейро-2016, де має всі шанси подоротися за медаль найпрестижнішого змагання чотириріччя. Голова ДОВ НОК України Андрій Павелко привітав нашого спортсмена та його тренерів з цим здобутком і побажав нашому плавцю гарної підготовки та виступу у олімпійського Ріо-де-Жанейро.