Артем Блошенко: «Вибачте, що сьогодні без медалі»

БлошенкоДніпропетровський дзюдоїст Артем Блошенко у ваговій категорії до 100 кг поступився чемпіону світу японцю Рюносуке Хага у бронзовому фіналі Олімпійських ігор.

Достойно виглядав українець на цьому турнірі, зовсім трохи не вистачило йому, щоб вперше у кар’єрі піднятись на п’єдестал пошани.

На даний момент це найвищий результат який на Іграх-2016 показали вітчизняні дзюдоїсти.

Артем Блошенко (до 100 кг) так прокоментував прес-службі Національного олімпійського комітету України свій виступ на Олімпіаді у Ріо-2016. Нагадаємо, що вчора наш борець зупинився на 5 місці п’єдесталу пошани й зупинився в одному кроці до бронзової нагороди.

«План на цю зустріч був розвернути суперника в праву сторону, притиснути і спробувати кинути. У стійці більш-менш складалося, а в партері – пропустив. Дзюдо – непередбачуваний вид спорту. І тут всі гідні, чоловік двадцять, які можуть претендувати на медаль. Взагалі Олімпійські ігри дуже відрізняються від інших. Чимало спортсменів перегорають і показують свій мінімум. У мене день склався невдало. В останній зустрічі не все вийшло. Вибачте, що сьгодні без медалей. Але це спорт.

Сподіваємося на завтрашній день, будемо вірити в краще, що Яша покаже максимальний свій рівень. Настрій хороший, всі хлопці підтримували мене сьогодні, завтра також всі разом прийдемо підтримувати Якова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *