Богдан Нікішин і Ко зупинились за крок від олімпійського п’єдесталу

Никишин и Ко в риоАнатолій Герей, Дмитро Карюченко, Максим Хворост та дніпропетровець Богдан Нікішин зупинились за крок від олімпійських нагород поступившись у бронзовому поєдинку збірній Угорщині.

Досить напруженим видався матч. З перших хвилин цього поєдинку наші хлопці поступались суперникам 2-5 очок. Протягом усієї зустрічі українці намагались наздогнати суперників. Коли на останній поєдинок у цій зустрічі виходив представник нашої області Богдан Нікішин, Україна постапалась 7-8 очок. Дніпропетровському “мушкетеру” майже вдалось створити диво, коли на останніх секундах він скоротив відставання у рахунку до “-1”. Але часу до кінця зустрічі залишалось всього 8 секунд. Наш шпажист пішов у стрімку атаку, але поквапився й пропустив укол суперника. Залишалось менше двох секунд. Тренер збірної підказував Нікішину “потиснути руку угорцю, але й у таких умовах Нікішин боровся до останнього. Він пішов у атаку, але суперник прогнозовано відійшов у захист й дістати його вже не було часу. 37:39 і українці посідають 4 місце на Іграх XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Злий рок продовжує супроводжувати наших атлетів у Ріо-2016. Це вже не перший випадок, коли наші спортсмени зупиняються у кроці-двох від завітного “кругляша”…

Сьогодні, 15 серпня ще вболіваємо за бадмінтоністку Марію Улітіну, яка буде змагатися за вихід у чвертьфінал та кваліфікаційні старти чекають останню з представників Дніпропетровщини – бігун’ї з барьєрами Ганни Тітімець.