«День щастя» на Дніпропетровщині-2013

Напередодні в мережі ресторанів «McDonalds» у Дніпропетровську та області пройшов традиційний захід, що проводиться компанією ось уже 12 років поспіль – «День щастя», спрямований на благодійну допомогу дітям всього світу. Захід пройшов за активної допомоги та участі Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

 

У Дніпропетровській області в акції брали участь відомі особистості, діячі мистецтв, журналісти, а також відомі спортсмени. Це: олімпійські чемпіонки Лондона-2012 з академічного веслування Яна Дементьєва та її напарниця по човні, яка сама зовсім нещодавно стала молодою мамою Анастасія Коженкова, тренер екіпажу Діна Міфтахутдинова, яка також в 1996 році виграла медаль Олімпіади, але срібну. Триразовий учасник Олімпійських ігор, чемпіон світу з академічного веслування Володимир Павловський, а також відомі легкоатлети області – Юлія Баралей, Катерина Кравченко і учасниця Олімпіади в Лондоні-2012 Ганна Ярощук, якій у столиці Великобританії не вистачило всього якоїсь частки секунди щоб розміняти 4-е місце на «бронзу». У Кривому Розі в акції також взяли участь відомі та харизматичні особистості міста.

 

Цього року акція проходить у період з 1 до 30 листопада і її метою є зробити внесок у справу допомоги дітям. Для цього необхідно придбати спеціальну акційну символіку – аудіо диски з дитячими піснями, дитячі книжки, брелоки і «долоньки».

 

Одягнувшись в спеціальну уніформу, олімпійці не тільки пропонували відвідувачам ресторану придбати дану продукцію, але і показали приклад, зробивши свій посильний внесок у справу допомоги дітям.

 

«Подібні заходи дуже важливі, адже діти – найважливіше, що є в житті кожної дорослої людини і ми, дорослі, зобов’язані їх захищати. Акції, подібні тій, яка проходить у «McDonalds» мають своєю головною метою допомоги дітям. Я із задоволенням відгукнулася на заклик допомогти у проведенні заходу і дуже рада такій можливості. Мені імпонує готовність прийти на допомогу, їх розуміння. Нас багато покупці також дізнавалися, але заснованої темою для спілкування все ж була участь в акції», – ділилася своїми враженнями від участі в акції «McDonalds» капітан жіночої четвірки парної Яна Дементьєва.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *