Десять років безроздільно-тотального панування (ВІДЕО 9 телеканалу)

Асоціація ветеранів Дніпропетровської області, яку очолює Генадій Грозицький, вп’яте поспіль стала переможцем загальнокомандного заліку шостих Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки, які проводяться одного разу у два роки.

Окрім того, на рахунку наших сивочолих спортсменів безліч нагород різного ґатунку за підсукмаи четвертих Європейських ігор і чемпіонатів світу.

Не залишилось осторонь такого масштабного дійства й обласне відділення НОК України, нагородивши тих ветеранів спорту, які виступали та досягли у 2015 році найвищих результатів у олімпійських видах спорту. Подякою НОК України було відзначено голову Федерації волейболу міста Дніпродзержинська, й просто активного спортивного та громадського діяча Івана Бабича. За високі показники і результати були також відмічені обласна Федерація дзюдо, керівництво обласної асоціації ветеранів спорту та ще багато атлетів-ветеранів, які, не дивлячись на роки, тренуються, виступають та примножують славу Дніпропетровщини та України на міжнародній та внутрішній арені.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *