Дніпропетровщина провела заходи на честь юних українських олімпійців (ВІДЕО)

SAMSUNG CSCВже менш ніж за 100 днів над олімпійським стадіоном у норвезькому Ліллехаммері буде урочисто запалено олімпійський вогонь ІІ Зимових Юнацьких олімпійських ігор! На честь наближення старту ІІ Зимових Юнацьких олімпійських ігор на Дніпропетровщині відбулася низка урочистих і показових заходів. Центральна подія за традицією була організована у Дніпропетровському вищому училищі фізкультури і спорту.

баюлНа святі згадали, що першу для незалежної України золоту медаль на зимових Олімпіадах завоювала легендарна дніпропетровська фігуристка Оксана Баюл і як раз – у Ліллехаммері! Але сьогодні Оксана Баюл живе і працює в Америці тому ніяк не могла бути присутньою на заході. Нажаль, але більше призерів і чемпіонів зимових Олімпіад традиційно «літня» Дніпропетровщина в своєму активі не має.

Ліцензії на майбутню Юнацьку олімпіаду в Ліллехаммері-2016 від нашого регіону вже заробили представники бобслею (а, точніше – скелетона). Дует скелетоністов протягом останніх років підтримує Нікопольський завод феросплавів (директор – Володимир Куцин) і СК «Електрометалург» (голова – Семен Рохкін). Ще борються за ліцензію пара фігуристів з Дніпропетровська.

хоккейМинулий захід став лише першим актом повної дії, яка розгорнулася в Дніпропетровській області. Далі вітали наших юних олімпійців на Льодовій арені перед стартом чемпіонату країни з хокею серед 12-річних хокеїстів. Дніпропетровський ХК «Придніпровськ» в «спарених» матчах приймав харківську СДЮСШОР і, на жаль, поступився в обох поєдинках. А в Нікополі на базі СК «Електрометалург» була проведена урочиста зустріч зі спортивним активом клубу, тренерами, ветеранами, зірками і юними спортсменами, де присутні також в один голос побажали збірній України успішно виступити в Ліллехаммері!

Побажаємо і ми успіхів нашим юним олімпійцям!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *