Дніпропетровськ підтримав почин Нікопольського району й провів свою версію змагань “Олімпійський Дует! Учитель і Учень”

стритбол Учитель и ученикЩоправда, в обласному центрі змагання проводились не в багатоборстві, а в одному з видів – стрітболу. Й грали в інших складах – учитель і два учні – класичні правили стрітболу. Ігри пройшли за ініціативи Дніпропетровського обласного відділення НОК України на базі СЗШ№83. Для Дніпропетровська це були пілотні подібні змагання проекту, який пердбачає проведення спортивних змагань серед команд, до складу яких входять не тільки учні, а й вчителі. Детальніше у вступному слові, адресованому до участників, розповів про проект його ініціатор – виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення НОК України Олександр Дювбаков.

Стрітбол став першим спортивним змаганням, в яких змагалися вчителі та учні з усіх 16 загальноосвітніх навчальних закладів Жовтневого району місту. Змагання передбачали склад команди 2 учні 2001 р. н. та один вчитель. Першість проходила у 3 підгрупах за кубковою системою.

Учасники та гості заходу отримали безліч емоцій та вражень. За результатами Серед вчителів жінок перемогла команда НВК№100, а серед хлопців І місце поділили НВО№79 та СЗШ№83. Всі учасники отримали подарунки від НОК та вже готуються до наступних видів змагань.

 

Юлія Кішинська, відділ освіти Жовтневої у м.Дніпропетровську Ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *