“Do Like Olympians” пройшов у Дніпропетровській області

На минулому тижні у Дніпропетровській області пройшли чергові заходи у рамках проекту НОК України «Dо Like Olympians». 5-ти-хвилинні олімпійські розминки пройшли у всіх без винятку навчальних закладах області, а у найкращих за станом фізичного виховання навчальних закладах міста Дніпропетровська та Нікополя побували представники Дніпропетровського обласного відділення НОК України та відомі атлети регіону.

 

Стартував проект з олімпійської розминки у ЗОШ №6 міста Нікополь та у Кам’янській ЗОШ Нікопольського району, де фізичними вправами з учнями займалися бронзовий призер Олімпіади у Сіднеї-2000 Роман Щуренко та чемпіон і срібний призер Паралімпійських Ігор з футболу Костянтин Симашко.

 

DLO волейболПродовжилася акція вже у обласному центрі. Так, у НВК №33 Бабушкінського району міста Дніпропетровська розминку з дітлахами на шкільному спортивному майданчику проводили представниці волейболу – лідерки збірної країни серед ветеранів – Надія Куляша, Вікторія Орєшина та Світлана Коваленко.

 

DLO волейболУчні 1-4 класів з задоволенням виконали вправи, без виконання яких спортсменки не виходять на гральний майданчик, а також прослухали коротеньку лекцію про вид спорту – волейбол.

 

DLO Шульга и КудакоУ навчально-виховному об’єднанні №28 Жовтневого району олімпійська розминка пройшла не менш масово та різнокольорово. Майданчики для занять тут були розділені на три частини.

 

DLO Шульга и КудакоУ першій прийняли участь учні 3-5 класів, на другій займалися пердставники початкової школи, а на спортивному майданчику гостей вітали найстарші коллеги, які подарували присутнім гостям показові виступи з футболу, баскетболу, волейболу й інших рухливих активностей.

 

DLO Шульга и КудакоА гостями цими були представники плавання – 10-разовий чемпіон України, стипендіат ДОВ НОК України Олександр Шульга та призерка чемпіонату Європи, майбутня учасниця I Європейських ігор, що пройдуть у червні місяці у Баку Тетяна Кудако.

 

DLO айкидо АндрейчукСЗШ №74 Ленінського району відвідали також цікаві гості. Цікаві для школярів вони були не тільки “на папері”, а й у реалії.

 

DLO айкидо АндрейчукПредставники виду спорту айкідо саторі – президент обласного осередку цього виду спорту Олександр Андрейчук, що володіє чорним поясом та його помічник Сергій Василець провели для учасників заходу яскраве шоу, що вмістило в себе не тільки інформаційну, але й практичну розповідь про айкідо; зробили показовий виступ, який дуже сподобався дітлахам і після якого бажаючі мали змогу в інтерактивному режимі прийняти участь у майстер-класі від майстрів.

 

DLO айкидо АндрейчукІ бажаючих було вдосталь!

 

DLO Дудчик и БлошенкоА ось найбільш титуловані гості прибули до НВК №139 Індустріального району. Це – лідери збірної України з дзюдо, учасники I Європейських ігор у Баку, неодноразові переможці та призери багатьох змагань європейського та світового рівня, учасники Олімпіади у Лондоні-2012 Артем Блошенко та Віталій Дудчик.

 

DLO Дудчик и БлошенкоНа розминку з відомими спортсменами вийшли наймолодші – вихованці 1 і 3 класів, які виконали вправи, запропоновані нашими відомими спортсменами, а також зробили алаверди – запросили їх до участі у своїй розминці. Врешті решт діти, як впевнені Артем із Віталієм, після подібних сумісних занять обов’язково завітають до спортивних секцій, а атлети у свою чергу отримали той заряд позитивної енергії від дітей, який допоможе їм якнайкраще виступити у столиці Азербайджану.

 

Нарешті, фінішував проект у міській ДЮСШ №2, де у розминці із вихованцями закладу приймали участь відомі спортсмени та тренери зі стрибків на бабуті, футболу та художньої гімнастики. У ході заняття спортсмени продемонстрували майстер-клас зі своїх видів спорту та разом виконали олімпійські вправи.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *