Склад комітетів ДОВ НОК України

1. Комітет по роботі зі спортивними федераціями:

– Пшеничников О.П.

– Бері М.Л.

– Ставрінов М.Г.

– Зайцев Ю.К.

– Доброгорський П.О.

– Зайцева О.А.

– Зайченко Ю.К.

– Молчанова Т.М.

2. Комітет медичного забезпечення, допінгового контролю та підготовки спортивного резерву:

– Лельчицький М.Н.

– Луценко Л.М.

– Петеримов О.Ю.

– Матвієнко Д.В.

– Фоміченко Г.Д.

– Осипов В.В.

– Шматченко В.І.

– Веретенніков О.Ф.

– Дукач Л.М.

3. Комітет з нагородження:

– Пустова М.І.

– Гуржий О.Г.

– Кесь С.Г.

– Гусенко В.Г.

– Морозенко Є.В.

– Волович Д.А.

– Мілованов А.А.

– Хаджинов В.А.

4. Комітет з олімпійської освіти та культури:

– Меркулов Є.В.

– Савченко В.Г.

– Царьов М.А.

– Олешко Є.П.

– Кужукін М.М.

– Макаров О.В.

– Куценко Д.Г.

– Зубенко Д.О.

– Малькевіч М.В.

5. Комітет з маркетингу:

– Поліщук С.Г.

– Сербін В.В.

– Шепунов Г.Є.

– Чуб СО.

– Яворський К.І.

– Деньгіна О.М.

– Петерімов В.О.

6. Комітет по зв’язку з осередками і розвитку спортивних споруд:

Качуровський Д.О.

Дружченко В.Г.

Коченков Л.Я.

– Баранов М.М.

– Юдін Ю.М.

Короткий В.О.

Іващенко В.В.

7. Комітет засобів масової інформації та пропаганди олімпійського руху:

– Дювбаков О.С.

Банний Ю.О.

Іцкович В.Л.

– Маркіна О.О.

– Панасенко В.П.

– Косий A.M.

8. Комітет «Спорт для всіх»:

Васіленко Є.М.

Маркова Л.І.

– Коркін С.Ж.

Лисов С.Г.

Пшеничников П.М.

– Харченко М.В.

Коваленко І.І.

– Панасенко С.П.

9. Комітет «Жінки і спорт»:

– Міфтахутдінова Д.А.

– Мчелідзе Г.М.

– Киріченко В.В.

– Сабетов М.Є.

– Душинський П.Ю.

– КорзюковаТ.В.

– Орєшина В.Н.

10. Етико-дисциплінарна комітет:

– Тімарєв С.В.

– Браславець Є.А.

– Комаров С.А.

– Витяганець С.Т.

– Ланін В.М.

– Прошак І.І.

– Буря Є.А.

Чібісов B.I.

– Ланський В.В.

11. Асоціація олімпійців області:

– Грозицький Г.М.

– Дружченко В.Г.

– КурвяковаР.В.

– Крупко П.

– Зайцев Ю.К.

– Міфтахутдінова Д.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *