ДОВ НОК України привітав дитячий будинок №1 з початком нового спортивного сезону

детский домНапередодні Дніпропетровське обласне відділення Національного олімпійського комітету України провело акцію в підшефному дитячому будинку №1 для дітей-сиріт. Перед початком змагань серед дитячих установ обласне відділення НОК України разом із своїми партнерами зробили дітям спортивні подарунки – інвентар. Це і набіри м’ячів для гри у футбол, баскетбол, футзал та волейбол. Крім цього, це набори для гри у шахи та шашки, бадмінтон та настільний теніс, олімпійська література. Раніше на вулиці на території дитбудинку було встановлено спортивні тренажери для щоденних занять та відремонтовано баскетбольну площадку, придбаний професійний стіл для настільного тенісу. А також хлопчакам та дівчаткам були закуплені та вручені комплекти спортивної та ігрової форми для того, щоб мати можливість виступів у змаганнях різного гатунку.

 

ШелаевУ якості почесних гостей захід відвідав ЗМС з футболу, екс-гравець ФК “Дніпро” та збірної України у складі якої виступав на чемпіонаті світу-2006, а нині – спортивний директор Академії ФК “Дніпро” Олег Шелаєв та Президент ФК “Колос” Олег Гладких, що здійснив допомогу у придбанні спортивної форми. Постійний партнер відділення НОК компанія PFSOFT (директор – Денис Борисовський) також не залишився осторонь даної акції, направленої на розвиток спорту та здорового способу життя, і закупив для дітлахів спортивний інвентар.

 

У свою чергу діти показали, що є талановитими та мають неабиякі досягнення та звиттяги не тільки в спорті, але й ще дуже талановиті в інших сферах соціального життя. Вони співали, танцювали та навіть зробили спеціальний відеоролік про найвідоміших футболістів Дніпропетровщини, який цікаво було подивитись.

 

ГладкихПісля групового фотографування діти ледь відпустили гостей від себе, взявши в “полон” для того, щоб отримати омріяні автографи, сумісні фото та особисто поспілкуватись з легендами та цікавими гостями, задати їм цікавлячі питання.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *