ДОВ НОК України розпочав естафету олімпійського Прапору-2016: на г.Говерла піднялися найкращі юні спортсмени Нікопольщини

прапор говерлаЛічені дні залишаються до початку ХХХІ Літніх Олімпійських ігор у Ріо-Де-Жанейро! Головної спортивної події чотириріччя! Дніпропетровське обласне відділення НОК України вже розпочало естафету олімпійського Прапору та Прапору України, присвячених цій видатній події. Перший етап естафети пройшов на кордоні двох областей – Івано-Франківської та Закарпатської, на найвищій точці України – горі Говерла, висота якої 2061 метр. Саме там на прохання ДОВ НОК України пройшла спеціальна експедиція юних спортсменів й викладачів найкращих шкіл Нікопольщини, які влаштували естафету олімпійського Прапору, й встановили його на вершині гори, де він тепер майорить!

Пропонуємо вам переглянути відеоматеріал про те, як відбувалось це сходження олімпійського Стягу:

 

 

прапор говерлаДОВ НОК України висловлює особисту подяку керівнику й головному ідейному натхненнику експедиції, позаштатному працівнику олімпійського відділення Олександру Клименку за проведення заходу на найвищому у прямому та переносному значенні цього слова рівні!

 

пс. Це-лише перший з запланованих ДОВ НОК України яскравих задумів-заходів естафети олімпіського Прапору та Прапору України! Наступні етапи будуть не менш цікавими, небезпечними та різноманітними! Чекайте!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *