#ECOlympic крокував Дніпропетровщиною

5 червня щорічно у всьому світі відзначається Всесвітній день довкілля. З цієї нагоди Відділенням НОК України в Дніпропетровській області було проведено низку заходів – висаджено Олімпійський сквер у м.Дніпро та прибрано сміття на Нікопольщині. Заходи було організовано та проведено в рамках всеукраїнського освітнього проєкту НОК України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за напрямком «ECOlympic».
Сам модуль було проведено у практичному вигляді. Учасниками заходу стали прихильники принципів олімпізму, здорового способу життя, спорту та усі небайдужі до проблем екології та навколишнього середовища жителі Дніпропетровщини.
Тож, в обласному центрі було висаджено так званий Олімпійський сквер – близько чотирьох десятків молодих дерев тепер будуть прикрашати та дарувати чисте повітря жителям житлового масиву Тополя-2. В акції взяли участь бронзовий призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю в угорському Дьорі з дзюдо Олег Вередиба та виконавчий директор В НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков.
На Нікопольщині у селі Олексіївка прибирали сміття на набережній Нікопольського “моря”. Акцією керував чемпіон України у потрійному стрибку Сергій Чаус та його дружина Марія. Загалом спільними зусиллями було зібрано значну кількість сміття на території поруч із річкою Дніпро.
Подібні заході й надалі будуть продовжуватись у нашому регіоні. Адже збереження навколишнього середовища – одна з головних задач сьогодення у світі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *