Футбольний матч заради миру відбувся у Дніпропетровську (ВІДЕО)

футбол Днепр12«Дніпро» у кубі, або футбол, армія і журналісти — єдині заради миру” – саме під таким гаслом у Дніпропетровську пройшов незвичайний футбольний поєдинок. Саме гра мільйонів, а вірніше товариський, втім, принциповий матч об’єднав, хоча і тимчасово, по різні боки поля, спільною ідеєю єдиної, мирної, неподільної нашої Батьківщини України, патріотів міста і держави — команду полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» МВС України та збірну журналістів дніпропетровських мас-медіа і тренерів та колишніх гравців футбольного клубу «Дніпро».

Гра вийшла достатньо рівною. І це не дивлячись на те, що капітану команди “Дніпро-1” Юрію Березі і Ко випало грати проти таких відомих у минулому футболістів, як Олег Шелаєв, Сергій Нагорняк, Олександр Червоний, Володимир Єзерський, Ігор Плотко та ін. Захищав честь цієї команди й ваш покірний слуга – виконавчий директор ДОВ НОК України Олександр Дювбаков, та, забігаючи наперед, зіграв одну з помітних ролей у грі. А у якості почесного гостя матч відвідав олімпійський чемпіон Сеула з футболу Євген Яровенко, який привітав команди своїм напутнім словом.

футбол Днепр1Зрештою, Дніпропетровське обласне відділення НОК України стало головним партнером та організатором цього футбольного свята разом з його “моторчиком”, відомим спортивним журналістом Анатолієм Шинкаренком. Напередодні старту гри кожен гравець отримав у якості пам’ятного сувеніру альманах “Зірки олімпійського спорту” з особистим підписом голови відділення Андрія Павелка та вимпел НОК України. У якості “алаверди”, команда суперника подарувала своє знамя.

А потім почалася сама гра. Яка в своїй основі проходила у середині поля за невеличкої, але все ж таки переваги журналістів/тренерів. Це й не дивно, коли діями своїх партнерів керують такі майстри, як Нагорняк, Плотко та Червоний, а оборону цементують Шелаєв з Єзерським. У складі опонентів таких футбольних імен не було, але за рахунок своєї функціональної готовності, захисники нашої вітчизни не виглядали “хлопчиками для биття”. А грали у рівний футбол. Як показала гра, для олімпійського комітету принцип “Головне – участь”, не працював того вечора. Адже саме виконавчий директор ДОВ НОК України Олександр Дювбаков став автором дублю у ворота “Дніпро-1”. Але після точних ударів Юрія Берези ще у першому таймі та Осепяна вже після перерви на табло знову запанувала рівність. Здавалося, гра котиться до нічиєї, коли після розіграшу кутового та неузгоджених дій голкіпера та захисту “вояків”, не сильний, але точний удар головою у ближній кут вдався журналісту Сергію Рябці – 3:2.

Втім, результат в цьому поєдинку – не головне. Головним є мир у нашій країні, і хлопці своєю грою ще раз це доказали – краще “битися” на футбольному полі, а ніж на полі бою!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *