Футбольний турнір на призи Василя Зеленського пройшов у Нікополі

Турнир ЗеленскогоЧудовою традицією в Нікопольскому районі є проведення змагань з футболу на призи видатних футболістів та тренерів. Вже вдруге такі турніри проходять на кубок та призи Василя Антоновича Зеленського, відомого футболіста і тренера. У цьому році змагання пройшли під егідою Дніпропетровського відділення НОК України.

 

Гостинно зустріла учасників змагань, школярів 2001-2002 року народження Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Юрій Кавалер).

 

Парад учасників, привітання юних футболістів і нарешті, цікаві футбольні зустрічі. 8 команд поділено на 2 підгрупи. Кращі команди вийшли до фінальної частини, де і боролись за призові місця.

 

В фіналі команда Олексіївської ЗОШ (тренер Василь Зеленський), в напруженій спортивній боротьбі перемогла господарів турніру, футболістів Кам’янської ЗОШ (вчителі Микола Корнєв та Олександр Клименко) з рахунком 2:0. Третє місце зайняли спортсмени Менжинської ЗОШ (вчитель Андрій Фініковський).

 

Команди призери та переможці отримали кубки, грамоти та солодощі від Василя Зеленського та цінні подарунки від ДОВ НОК України.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *