“Ігри патріотів-2016” відбулися у Нікопольському районі Дніпропетровщини

Игры патриотов2В спортивній залі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, школи олімпійської освіти, в рамках відсвяткування Міжнародного Дня здоров’я та Всесвітнього Дня спорту відбулися комплексні змагання «Ігри патріотів-2016».

Славетна Нікопольщина… Скільки відважних дочок та синів віддали свої життя за те, щоб сьогодні наш чудовий козацький край міцнів і процвітав. І великі надії в цьому непростому процесі розбудови та розвитку покладаються на сучасну молодь.

Игры патриотовВедучий захожу вчитель-методист Микола Корнєв під бурхливі оплески учасників змагань та вболівальників представив почесних гостей свята. Серед них заступник директора школи з навчальної роботи Наталья Городецька, сини та онуки героя-співвітчизника: Валентин Щуренко – кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, чемпіон СРСР, України та Дніпропетровської області з комплексу ГТО, більше 30 років пропрацював керівником кафедри фізичного виховання Нікопольського сільськогосподарського технікуму. Анатолій Щуренко – кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, чемпіон України та Дніпропетровської області з бігу на дистанції 400м з бар’єрами, внук героя Вадим Щуренко – майстер спорту з легкої атлетики, багаторазовий переможець чемпіонатів та кубку Дніпропетровської області зі стрибків у довжину. Серед гостей були присутні відомі спортсмени Борис Семенов – майстер спорту, призер першості Радянського Союзу та світу з поліатлону, Сергій Чаус – кандидат в майстри спорту. Чемпіон України серед юніорів з потрійного стрибка. Дід, онуки та вся родина Щуренків є гордістю Нікопольського району. На честь прославленого земляка, героя війни Романа Івановича Щуренка названа одна з вулиць м. Нікополя. Молодший онук – Роман Щуренко названий на честь діда – бронзовий призер олімпійських ігор в Сіднеї 2000 року зі стрибків у довжину. Старший син ювіляра Валентин Щуренко розповів учасникам спортивного свята про героїчний шлях свого батька.

Игры патриотов1У програмі змагань були: бій на подушках, дартс, змагання “Снайпер”, штрафні кидки з баскетболу, артбол, естафета та перетягування канату.

Призи та нагороди призерам та переможцям надали Дніпропетровське відділення НОК України (голова Андрій Павелко) разом з нашими партнерами компанією SYWORKS та родина Щуренків.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *