“Ігри патріотів” в Кам’янській ЗОШ

DSC_0157Завершились ХХІІ зимові Олімпійські ігри, де збірна України посіла 20 командне місце, отримавши бронзові та золоті нагороди в жіночому біатлоні.

Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району Дніпропетровської області – школа олімпійської освіти напередодні Олімпіади отримала від олімпіської збірної команди України, яка змагалась в Сочі, для музею спортивної слави Нікопольщини та кабінету олімпійської освіти вимпел НОК України та олімпійський календар з особистими авторгафами спортсменів збірної та найкращими побажаннями. В свою чергу учні та вчителі спостерігали та підтримували нашу збірну під час перерв в спеціально відведеному класі на великому екрані в онлайн режимі.

DSC_0097По закінчені Олімпійських ігор, натхненні перемогами наших олімпійців, в спортивній залі були проведені змагання “Ігри патріотів” з елементами зимових видів спорту (хокею, бобслею, біатлону тощо) пам’яті кавалера ордену Слави 1,2,3 ступенів Щуренка Романа Івановича, онук якого, названий на честь діда – Щуренко Роман Анатолійович став бронзовим призером Олімпійських ігор в Сіднеїї у 2000 році зі стрибків у довжину.

Змагання пройшли між командами “Вікторія” – переможцями Всеукраїнських змагань “Олімпійське лелеченя” 2011 та 2013 років та ветеранів спорту і воїнів-інтернаціолістів.

DSC_0151Всі учасники продемонстрували добру фізичну піготовку та волю до перемоги. Втім, загальну перемогу за сукупністю всіх видів змагань здобули учні команди “Вікторія”. Команда переможець отримала Кубок “Ігор патріотів” від родини Щуренко, а також спортивний інвентар від голови Дніпропетровського відділення НОК України Андрія Павелко.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *