Кам’янська ЗОШ Нікопольського району стала лауреатом Всеукраїнського огляду конкурсу серед олімпійських музеїв

Фіналісти конкурсу з олімпійської історії200 вчителів фізкультури з усієї України завітали до Києва, щоб підвести підсумки конкурсу, поділитись досвідом з колегами та дізнатись про інноваційні технології у підготовці до уроків фізкультури.

Президент Олімпійської академії України, член Виконкому НОК Марія Булатова та начальник управління олімпійського руху Національного олімпійського комітету, призерка Олімпійських ігор зі стрибків у воду Анна Сорокіна урочисто відкрили захід і нагородили переможців у трьох номінаціях: «Найкращий олімпійський музей», «Найкращий олімпійський кабінет» та «Найкращий олімпійський куточок» у загальноосвітній школі.

Ми раді вітати, що у номінації «Найкращий олімпійський музей» Кам’янська ЗОШ Нікопольського району виборола друге місце, поступившись лише олімпійському музею Харківського вищого училища фізичної культури та спорту.

Дніпропетпровське обласне відділення НОК України щиро та від усього серця вітає авторів музею – вчителів-методистів школи Миколу Корнєва та Олександра Клименка, які вложили всю душу у створення музею та продовжують цю справу. Доречі, сьогодні, 19 листопада Олександр Клименко відмічає черговий День народження, з чим ми його також вітаємо!

Переможців та призерів вітали призерка Олімпійських ігор з гандболу Лариса Заспа, призерка чемпіонату Європи з дзюдо Ірина Кіндзерська, молодий посол на II Юнацьких Олімпійських іграх 2016 року в Ліллехаммері Віра Передерій.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *