Команда ДОВ НОК України – третя у командному заліку чергового виду змагань «КУБКА ДРАКОШІ»

боулинг афишаПройшли змагання чергового другого етапу “Кубку Дракоші-2016/17” – зі спортивного боулінгу. Всього за перемогу боролися 35 “медійних” колективи. Серед яких була представлена й команда Дніпропетровського обласного відділення НОК України. Цього разу склад команди було трохи видозмінено у порівнянні з змаганнями з настільного тенісу. До нього увійшли: голова обласної організації ФСТ «Спартак» Вікторія Орєшина – капітан, вчитель-вихователь Кам’янської ЗОШ Олександр Клименко та віце-президент обласної організації ФСТ «Спартак» Ірина Базан, яка у заявці змінила виконавчого директора ДОВ НОК України Олександра Дювбакова. Й зуміла підтвердити доцільність рокіровки своєю перемогою! Знову одне з призових місць зайняв завжди націлений на перемогу Олександр Клименко. Срібло настільного тенісу він змінив на бронзу боулінгу. У загальному заліку “олімпійська” команда посіла третє місце, поступившись ІА “АПК-Інформ” та переможцям етапу – журналу “Збереження і переробка зерна”.

боулинг1Повідомляємо офіційні підсумки особисто-командного чемпіонату із спортивного боулінгу у залік ІІІ малої олімпіади серед представників ЗМІ Придніпров`я “Кубок Дракоші-2016/17”: