Кращі новатори у проведенні уроків фізкультури серед школярів визначилися у Дніпропетровську

урок физкультурыЗа підтримки Дніпропетровського обласного відділення НОК України у місті пройшли фінальні змагання Всеукраїнського конкурсу “Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу-2016” серед вчителів фізкультури міста Дніпропетровська. Попередні етапи змагань визначили п’ятірку кращих з кращих у мегаполісі, а вже вони боролися за загальну міську перемогу.

Переможцем змагань, як і в кожному з видів уроків окремо, став вчитель фізичної культури НВО №28 Євген Федоренко, який провів уроки так, що дітлахи не бажали йти зі спортивної зали. Зараз дуже багато нарікань є від вчителів та керівників навчальних закладів, які кепські справи у ділі підготовки здорової молоді та підрастаючого покоління “списують” на те, що: 1) “у нас немає спортивної бази для проведення уроків”; 2) “небажання самих учнів займатися активним способом життя”. Зрештою, як бачиться, це є головним завданням самих вчителів, які повинні зацікавити дітей та молодь до занять фізкультурою та спортом та довести до них, що здоровий спосіб життя – це насправді модно, корисно і круто!

Якраз цю думку, впевнений, зумів донести до “підопічних” абсолютний переможець конкурсу, який провів свої уроки блискавично і цікаво, що оцінили й члени жюрі, які віддали йому найвищий бал. А от за друге місце точилась запекла боротьба між вчителем НВК №33 Іриною Глушко-Пінчук та вчителем НВК №66 Віталієм Микитенко. Як показали результати змагань, кожен з них виграв у одному з видів уроку. Більш якісний урок фізкультури з елементами футболу провів чоловік, а кращі інновації для проведення уроку фізичної культури запоровадила жінка-конкурсант. Згідно Положення про проведення змагань, перевагу отримав той вчитель, який переміг у уроці футболу. Їм став Віталій Микитенко. Четверте загальне місце посіла вчитель СЗШ №69 Євгенія Долбишева, а п’ятим став учитель СЗШ №75 Дмитро Романенко.

Усі учасники фіналу отримали у подарунок від ДОВ НОК України набір спортивних м’ячів та інвентаря, а від міської влади – іменні грошові премії! Сподіваємося, що не тільки вони, але й присутні на фінальних змаганнях вчителі інших шкіл, які прийшли подивитися уроки (а ъх було цимало!) й отримати для себе цінну інформацію, поділитися досвідом. А головне – це щоб наші уроки фізкультури проходили більш цікаво в першу чергу для дітей і фізкультура знову стала самим улюбленим їх уроком у школі!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *