Льодове шоу у Дніпропетровську на честь старту ІІ Зимових юнацьких Олімпійських Ігор

Ледовое шоу ЛиллихаммерСьогодні у норвезькому Ліллехаммері стартують ІІ Зимові юнацькі Олімпійські Ігри. Українську збірну представлятимуть 23 юні спортсмени, котрі виступлять у 9 видах спорту. Серед них є й представник не “зимових видів спорту” – Дніпропетровщина. Наш регіон представлятиме земляк, представник спортивного клубу «Електрометалург» (м.Нікополь) Владислав Гераскевич. Він вперше в історії нашої країни боротиметься за медалі у виді спорту – скелетоні. Нажаль, це єдиний представник нашого регіону на цій Олімпіаді, але всі ми щиро бажаємо наших юним олімпійцям перемог на цих змаганнях та будемо вболівати всією нацією за українську команду!

Ледовое шоу ЛиллихаммерЗа минулий місяць Олімпійський вогонь II зимових Юнацьких Олімпійських ігор пройшов велику відстань. Понад 1,5 млн людей стали свідками естафети Олімпійського вогню, а 30 тисяч чоловік взяли участь у заходах, які були присвячені цій події. Наразі Олімпійський вогонь вийшов на свою фінішну пряму і вже сьогодні він прибув до Ліллехаммера. Урочиста церемонія відкриття відбуватиметься на арені біля славнозвісного Лісгардсбаккенсього трампліну о 19 годині, як і у 1994 році під час зимових Олімпійських ігор. Завітав священний вогонь Олімпу й до нашого славного краю – до Дніпропетровщини!

Ледовое шоу ЛиллихаммерДе на льодовій чаші центральної арени зимових видів спорту пройшов головний захід, присвячений старту ІІ Зимових юнацьких Олімпійських Ігор. Почесними гостями свята стали віце-президент ДОВ НОК України Каміль Примаков, виконавчий директор відділення Олександр Дювбаков, директор міської ДЮСШ з зимових видів спорту Анатолій Фотеску, голова обласної Федерації фігурного катання Ірина Мєдіна, представники хокейного клубу, батьки та інші гості. Ну а головними партнерами олімпійського свята як завжди стали наші друзі з компаній PFSOFT та SYWORKS.

Ледовое шоу ЛиллихаммерПраво внести Олімпійський вогонь на арену було надано юному, та вже титулованому спортсмену – срібному призеру чемпіонату України з фігурного катання 2016 року Яну Ткаличу. Прапор НОК України внесли інші колеги Яна – члени збірної команди України, переможці та призери численних міжнародних змагань, фіналісти Гран-Прі, чемпіони України у спортивному катанні Рената Оганесян та Марк Бардей. А Прапор держави внесли вихованці відділення хокею з шайбою.

Ледовое шоу ЛиллихаммерСвято почалося з привітального звернення президента НОК України Сергія Бубки та голови ДОВ НОК України Андрія Павелка. На уроцистій церемонії гості пригадали, що саме тут, в Ліллехаммері у далекому 1994 році саме представниця дніпропетровської школи фігурного катання Оксана Баюл завоювала перше за роки незалежної України «золото» зимової Олімпіади! Ірина Мєдіна жалкувала, що здобувши перемогу на чемпіонаті України наша пара Оганесян/Бардей не змогла прийняти участь у ІІ Зимових юнацьких Олімпійських Іграх зовсім не із спортивної причини – вони ще дуже юні і тому поступилися своїм законним місцем головним конкурентам…Підсумовуючі виступи, Каміль Примаков запевнив, що “Дніпропетровщина, безперечно, буде сподіватись на повторення “медального подвигу” Оксани Баюл вже від нашого Владислава Гераскевича, але ми всією душею будемо вболівати за всю збірну команду України і бажаємо нашим юним атлетам тільки перемог!”

Після закінчення урочистостей на присутніх глядачів та спортсменів чекало справжнє свято спорту, грації та таланту! Ян Ткалич “завів” публіку своїм запальним “грузинським” виступом. Потім прийшла черга пари Оганесян/Бардей, які показали виступ, сповнений важких на виконання підтримок, обертів, стрибків та ін. Далі-більше. Під акомпанемент “живого” виступу учасниці шоу “Голос-Діти” Стасі Мєдіної інші вихованці школи фігурного катання показали дуже гарний артистичний номер. Ну а на самкінець ми побачили виставковий хокейний поєдинок.

Що ж, Дніпропетровщина бажає нашим юним українським спортсменам якнайвдаліших виступів на зимових доріжках, стадіонах та лижних трасах Ліллехаммера!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *