Матч пам’яті загиблого воїна АТО відбувся у Нікополі

Матч ВакуленкоЦими днями у Нікополі на стадіоні СК «Електрометалург» за підтримки міського (голова – Володимир Куцин) та обласного відділень НОК України відбувся благодійний матч пам’яті Героя танкіста Олександра Вакуленка, який ще при житті був досить відомим для цього края футболістом. Тому не дивно, що в матчі пам’яті прийняли участь такі відомі футболісти, як екс-гравець київського “Динамо” та збірної команди України Дмитро Топчієв, як кращий бомбардир Першої ліги першості СРСР з футболу Георгій Колядюк, гравці нікопольського “Колоса” зразка 80-90-х років минулого сторіччя та інші.

В самому ж поєдинку зійшлися команди Ветеранів Нікопольського футболу та команда Друзів Олександра Вакуленка. Ті глядачі що прийшли на матч отримали максимальну дозу задоволення від поєдинку, так як він пройшов у напруженій безкомпромісній боротьбі не дивлячись на статус товариського. Зазвичай у таких матчах перемагає дружба, але сьогодні перехідний кубок мав бути вручений в міцні капітанські руки.

Матч Вакуленко1І по грі і по рахунку лідирували Ветерани, в якийсь момент рахунок навіть зріс до непристойного 4:1 на їх користь, але Друзі на те вони і Друзі що б в критичний момент проявити характер. Команді вдалося переломити хід зустрічі і за 2 хвилини до кінця поєдинку зрівняти рахунок перевівши матч у футбольну лотерею, де виблискував воротар Друзів В’ячеслав Баранов. У підсумку кубок над головою підняв капітан Друзів Станіслав Козоріз, заслужена перемога Друзів Олександра Вакуленко.

Матч носив статус благодійного, й кожен з його учасників та глядачів, що зібралися на трибунах стадіону, мали можливість надати посильну фінансову допомогу, яку було передано родині Олександра Вакуленка.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *