На Дніпропетровщині пройшов перший турнір пам’яті А.Ф.Габелка

ГабелкоЗ метою вшанування пам’яті видатного діяча олімпійського руху Дніпропетровщини та України Анатолія Федоровича Габелка Дніпропетровське обласне відділення Національного олімпійського комітету України спільно з НОК України та за підтримки Федерації футболу Дніпропетровської області ініціювали проведення традиційних змагань з футболу у місті Дніпропетровську.

 

Перший турнір з футболу пам’яті А.Ф.Габелка проходив 5 грудня 2014 року у загальноосвітній школі №103 міста Дніпропетровська, де виріс та все життя працював цей видатний спортивний та громадський діяч.

 

У змаганнях взяли участь 4 дитячо-юнацькі футбольні команди Дніпропетровської  області – МДЮСШ (м.Дніпропетровськ), «Лідер» (м.Дніпропетровськ), «Прометей» (Дніпродзержинськ) та «Спарта» (м.Дніпропетровськ).

 

У перших двох турах турніру по дві перемоги отримали команди «Лідер» та «Прометей», які обіграли своїх суперників досить впевнено. Тому доля переможця визначалась у так званій «фінальній» грі між цими командами в останньому турі. Нажаль, боротьби не вийшло – 3:1 перемогли дніпродзержинці та повезли перший Кубок до себе у місто. «Лідер» з 6 очками зайняв фінальне друге місце. За бронзу також у очній дуелі боролися МДЮСШ та «Спарта». Для визначення переможця вистачило одного результативного удару, що був на рахунку «Спарти», яка посіла третю позицію. Не набравши жодного бала футболісти МДЮСШ замкнули рейтинг.

 

Підбиваючи підсумки турніру, організатори визначили найкращим воротарем змагань Ігоря Вольфовича («Лідер»). Найрезультативнішим гравцем турніру з 4 забитими м’ячами став Єгор Ярмолюк («Прометей»). Нарешті, звання кращого гравця змагань завоював Дмитро Приступа («Прометей»).

 

Переможці та призери змагань отримали подарунки від НОК України, ДОВ НОК України та компанії PFSOFT, котра в обличчі свого директора Дениса Борисовського також допомогла в підготовці та проведенні мемориалу – медалі, Кубки та цінні подарунки. Жоден учасник не залишився без подарунку!

 

Також в рамках заходів з вшанування пам’яті А.Ф.Габелка відбулося відкриття пам’ятнику, який встановлений спільними зусиллями НОК України, ДОВ НОК України та громадськості.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *