На Дніпропетровщині відбувся ІІ турнір з легкої атлетики на призи Романа Щуренко

Турнир Р.Щуренко

Напередодні у Нікопольському районі при підтримці знову створеного місцевого осередку НОК України та обласного відділення НОК України були проведені все ставши традиційними змагання з легкої атлетики на призи Заслуженого майстра спорту, рекордсмена України, бронзового призера Олімпійських ігор в Сіднеї зі стрибків у довжину Романа Щуренка. Приємно, що такі традиції підтримуються, а подібні турніри проходять з року в рік.

 

Олімпійський призер вдруге поспіль особисто відвідав змагання та привітав учасників зі святом і побажав юним спортсменам успіхів у навчанні та спорті. Ще одним почесним гостем змагань став бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах, учасник п’яти поспіль Олімпійських ігор з академічного веслування Олег Ликов, який також привітав учасників з чудовим спортивним святом.

 

Також гостями свята стали тренери Романа Щуренка – Чаус В.Г. та Щуренко В.Р.; відповідальний секретар ДОВ НОК України Олександр Дювбаков; ЗМС з легкоатлетичного багатоборства – Грачова Н.М., ветерани спорту, тренери, арбітри, спортивні функціонери. Спеціально для турніру був виготовлений банер на честь Романа Щуренка, який прикрасив собою свято.

 

Змагання проводилися одразу в декількох категоріях: легкоатлетичні командні забіги, перетягування канату, баскетбол, настільний теніс, стрибки у довжину, волейбол, артбол а також вікторину на знання олімпійського спорту.

 

Спеціальним гостем турнірц на призи Романа Щуренко стала команда з міста Енергодар Запорізької області, що стала призером останнього «Олімпійського Лелеченя» у МДЦ «Артек». Гості поїхали додому з гарним настроєм, а також з перемогою у легкоатлетичних командних забігах, я к серед юнаків, так і серед дівчат.

 

А от здобути «золото» в артболі сусідам не судилося. В фінальному поєдинку вони програли команді Кам’янської ЗОШ – переможцю всеукраїнських змагань з цього виду спорту.

 

В змаганнях з волейболу перше місце здобули дівчата Південної ЗОШ, а в баскетболі першість захопили ще одні гості – хлопці Нікопольської ДЮСШ-2. Краще за всіх перетягували канат юні спортсмени Покровської ЗОШ. У настільному тенісі не було рівних Євгену Пеньківському, що представляє Кам’янську ЗОШ. Кращим знавцем олімпійського спорту став Сергій Сінченко з тієй ж школи. А у центральному виді змагань – зі стрибків у довжину – вид, у якому Роман Щуренко здобув бронзу у Сіднеї, перемогу здобув Данило Овдієнко з Кам’янської ЗОШ. Його результат – 2,07 метри.

 

Від голови Дніпропетровсько обласного відділення НОК України Павелко А.В. всі учасники змагань отримали сертифікати Національного олімпійського комітету України, олімпійську літературу, м`ячі, футболки та інші спортивні атрибути. А переможці у різних видах змагань отримали особисто від Романа Щуренка грошові винагороди та спортивну атрибутику.

 

На згадку про спортивне свято юні спортсмени сфотографувалися з олімпійцями та гостями.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *