На Нікопольщині стартував пілотний проект «Олімпійський Дует! Учитель і Учень»

Ол_Дуэт2В рамках спортивного та військово-патріотичного виховання на спортивній базі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району відбулося чудове спортивне свято, присвячене 25 річниці від дня заснування Національного олімпійського комітету України та пройшло на призи воїна АТО старшого лейтенанта Андрія Терещенка. Пілотний проект «Олімпійський дует! Учитель+учень», започаткований вперше в Україні Дніпропетровським обласним відділенням НОК України пройшов в Нікопольському районі. Змагання з ігрового багатоборства пройшли зі стрітболу, настільного тенісу та пляжного волейболу.

В святково оформленому спортивному залі школи під звуки спортивних маршів, вишикувались спортсмени 16 шкіл району. Парад відкриття очолював директор школи-господарки Юрій Кавалер, який урочисто вніс олімпійський прапор.

Ол_ДуэтВедучий спортивного свята вчитель-методист Микола Корнєв, представив почесних гостей свята:
• Олександра Дювбакова – виконавчого директора Дніпропетровського відділення НОК України.
• Андрія Терещенка – старшого лейтенанта танкових військ, учасника АТО.
• Олександра Бортновського – голову райкому профспілки працівників освіти України.
• Олену Антонову – Заслуженого майстра спорту України, бронзового призера Олімпійських ігор з легкої атлетики, учасницю чотирьох олімпіад.
• Ветеранів спорту: Вадима Щуренка – майстра спорту з легкої атлетики та Сергія Чауса – кандидата в майстри спорту з легкої атлетики.
• Олексія Орловського – заслуженого вчителя України.
• Валерія Бенька – арбітра Всесоюзної і Національної категорії з волейболу, ветерана спорту, Відмінника освіти України.
• Володимира Горобея – методиста відділу освіти з фізичної культури.

Всіх учасників змагань, гостей та вболівальників привітали: Андрій Терещенко, Олександр Дювбаков, Олександр Бортновський та Сергій Чаус. Чудові пісні у виконанні переможниці багатьох міжнародних та Всеукраїнських конкурсів учениці 9 класу Кам’янської ЗОШ Аліни Бурцевої зігріли серця присутніх на святі. Гучними оплесками зустріли виступ юних гімнасток учениць 2 класу Кам’янської ЗОШ, вихованців відділення художньої гімнастики спортивного клубу «Електрометалург» (міста Нікополя) Олександри Гришиної та Жанни Глущенко. На протязі всього спортивного свята добрий настрій створювала група підтримки в складі учениць 9 класу Кам’янської ЗОШ.

Ол_Дуэт3Учасники спортивного свята заочно привітали з Днем народження Національний Олімпійській комітет України та його Президента Сергія Бубку. А Заслужений майстер спорту України, бронзовий призер олімпійських ігор Олена Антонова провела олімпійську розминку з учнями та учасниками спортивного форуму.

Ол_Дуэт1Змагання пройшли у безкомпромісній спортивній боротьбі, при шаленому ажіотажі та підтримці вболівальників. Все це надало змаганням неперевершеного характеру!

Церемонія підведення підсумків пройшла в урочистій обстановці. Всі команди учасники змагань отримали пам’ятні призи від Андрія Терещенка, спортивний інвентар від Дніпропетровського відділення НОК України (голова Андрій Павелко). Медалі та кубок від райкому профспілки працівників освіти України.

Призерами та переможцями ігрового багатоборства: «Олімпійський дует! Учитель+учень» стали:
– третє місце – команда Червоногригорівської ЗОШ, вчитель Світлана Огородня та учень 9 класу Чигрін Роман.
– на другому місці олімпійський дует Менжинської ЗОШ, Андрій Фініковський та учениця 10 класу Євгенія Дубинович.
– нарешті, абсолютними переможцями змагань стала команда Кам’янської ЗОШ – вчитель Олександр Клименко та учениця 11 класу Наталія Свірська.

Ол_Дуэт4Організаційний комітет пілотного проекту має велику надію, що ці змагання стануть традиційними не тільки в Дніпропетровській області, а й в Україні.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *