Найкращі спортивні журналісти та фотографи отримали заслужені відзнаки від НОК

КосыйСеред переможців Всеукраїнських конкурсів присутні й два представники нашої області. У номінації «Найкращі спортивні журналісти» перемогу святкував метр українскього журналістського цеху, голова Дніпропетровської обласної спілки спортивних журналістів Анатолій Косий. Крім цього, у конкурсі серед фотографів у віковій категорії до 16 років відзначилася мешканка м.Зеленодольська, Дніпропетровської області Анна Пащенко.

 

Заслужені нагороди та відзнаки всі переможці і лауреати отримали з рук Президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки та голови Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олега Волкова.

 

«З впевненістю можу сказати, що співпраця Національного олімпійського комітету з представниками засобів масової інформації є плідною та ефективною. Дякую вам за розуміння важливості поширення олімпійських цінностей та ідеалів, пропаганди здорового способу життя серед наших громадян, а особливо молодого покоління», – наголосив президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Голова Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Павелко висловив слова привітання дніпропетровським переможцям та зробив акцент на те що без висвітлення спортивних подій широкі верстви населення не мали б можливості дізнаватися про досягнення наших спортсменів як на теренах України, так і на Європейських та світових спортивних змаганнях.

 

Вітаємо наших акул пера та фотооб’єктиву і бажаємо професійної наснаги, бути завжди у самому вирі подій, актуальності, оперативності та об’єктивності у роботі!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *