Найспортивніші діти Дніпропетровщини завітали до Києва на Всеукраїнський фінал конкурсу “Олімпійське лелеченя”

Print11 вересня у санаторному комплексі «Пуща-Озерна», що під Києвом, стартував фінал проекту «#ТиЛідер: Твори! Вивчай! Перемагай!». Конкурс завершиться 18 вересня.

Даний проект є яскравим продовженням успішного Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», що вже вп’яте проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України.

Протягом тижня 300 найспортивніших, найактивніших і найрозумніших дітей з 25 регіонів України завітають до столиці, щоб проявити свої інтелектуальні та фізичні здібності і в чесній та безкомпромісній боротьбі визначити переможця в олімпійські вікторині, спортивній естафеті, рухливій грі.

Дніпропетровську область на проекті представляє команда Кам’янської ЗОШ 1-3 ступенів Нікопольського району (вчитель – Олександр Клименко), яка стала переможцем обласних змагань та неодноразово ставала переможцем та призером Всеукраїнських фіналів конкурсу. Думаємо, що й нині наші козаки не будуть просто статистами на змаганнях і обов’язково зуміють вибороти одне з призових місць у якомусь з видів змагальної програми!

Команда “Вікторія” вдячна постійному партнеру Дніпропетровського обласного відділення НОК України компанії SYWORKS (директор – Денис Борисовський), яка допомогла виїхати до столиці України на фінальні змагання та здійснила допомогу у придбанні спортивної форми.

Побажаємо нашим хлопцям наснаги та перемог! Ми в вас віримо!