Натхнення для олімпійців: Богдан Нікішин та Марина Копійка отримали квартири у Дніпропетровську

никишинЖитло отримали заслужений майстер спорту України з фехтування Богдан Нікішин і багаторазова чемпіонка та рекордсменка України, член збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Марина Копійка. Обидва новоспечених власників квартир не приховують радості, бо ж на цю мить чекали роками.

Марина Копійка та Богдан Нікішин у спорті вже багато років. Обидва спортсмени пройшли непростий життєвий шлях.
25-річна Марина Копійка має складну хворобу. Та попри це дівчина веде активний спосіб життя. Марина спочатку займалася шахами, а потім тренер запропонував спробувати себе у пауерліфтингу. З того дня минуло 10 років. Нині за плечима Марини багаторазове чемпіонство та рекорд України, срібне призерство чемпіонату Європи та Кубку світу, а також членство у збірній команді України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Вражає, та дівчина може підняти штангу вагою у 90 кілограмів.

Ще один новоселець – досвідчений фехтувальник Богдан Нікишин. У спорті він вже 25 років. За чверть століття Нікішин здобув статус дворазового учасника Олімпійських ігор. У переліку його перемогтакож багаторазове призерство на чемпіонаті світу та Європи. Минулоріч Нікішин також здобув титул чемпіона світу з фехтування серед шпажистів у складі збірної команди України. Влітку спортсменвже втретє візьме участь у XXXIлітніх Олімпійських іграх.
Нове житло Богдану Нікішину пообіцяли ще 2009 року. Та з тих пір, попри чисельну кількість листів і звернень, тодішня міська влада чомусь залишалася байдужою до виконання своїх обіцянок.
Через неквапливість чиновників Нікішин разом із двома своїми неповнолітніми дітьми мешкав у сімейному гуртожитку. Умови просто «спартанські» – кімната, площею у 12 кв. метрів і загальна кухня.І от, через майже 7 років очікувань – приємний сюрприз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *