НОК України вшанував найкращих журналістів та фотографів України: кращим фотографом-професіоналом визнано дніпрянина Анатолія Черкасова!

Нагороджння переможців конкурсів ЗМІ та фото-2016-28316Напередодні Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков нагородили переможців ХVI Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та Х ювілейного Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії.

Відзначимо, з кожним роком ці конкурси НОК набирають неабияку популярність. Цьогоріч на участь у конкурсі серед найкращих журналістів були надіслані роботи 87 представників ЗМІ з 23 регіонів України.

На розгляд професійного журі для визначення найкращої фотографії надійшло понад 300 робіт від 54 авторів з 19 регіонів України. Учасники надсилали свої світлини у трьох номінаціях: професіонали, фотографи-аматори та діти (до 16 років).

«2016-ий, Олімпійський рік був багатий на спортивні події. Незважаючи на непрості часи для нашої країни та попри усі труднощі українські спортсмени продовжили прославляти Україну на міжнародній арені. Дуже приємно, що на Олімпійських іграх в Ріо завдяки своїй ефективній роботі засоби масової інформації вчергове відіграли важливу роль у популяризації спорту, вихованні здорової нації», – сказав під час нагородження Сергій Бубка.

Переможці та призери фотоконкурсу-2016-27979Нам приємно зазначити, що Дніпропетровщина – багата на таланти земля! Якщо в минулому році Анатолій Косий виборов звання найкращого спортивного журналіста року, то цьогоріч вже найкращим фотографом-професіоналом став наш земляк Анатолій Черкасов.

Від імені голови ГО “Відділення НОК України в Дніпропетровській області” Андрія Павелка щиро вітаємо переможця й бажаємо натхнення та ще багато подібних переможних світлин у майбутньому!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *