Олег Прошак з Дніпропетровська — чемпіон Європи з важкої атлетики!

Прошак1Вперше за понад 20 років дніпропетровський спортсмен став чемпіоном Європи з важкої атлетики. Олег Прошак здобув золото у найважчій категорії – понад 105 кг.

 

Чемпіонат Європи з важкої атлетики проходив у Грузії. Важкоатлет з Дніпропетровська заробив «малу» бронзу у ривку з результатом 200 кг, «мале» золото у поштовху, здолавши 235 кг, та отримав золоту медаль в сумі з результатом у 435 кг.

 

На другому місці розмістився спортсмен із Грузії Іраклій Турманідзе та на третьому — представник Росії Чингіз Могушков.

 

Нагадаємо, що востаннє золото на чемпіонаті Європи спортсмени області завойовували в 1994 році, тоді у ваговій категорії 82 кг його здобув Вадим Бажан.

 

У поштовху Прошак спочатку підняв штангу вагою 230 і 232 кг., А в заключній спробі впорався зі снарядом вагою 235 кг., Завоювавши золото в цьому виді програми.

 

У сумі в Прошак 435 кг., Турманідзе — 435 кг. (українець обійшов суперника за особистою вагою), Могушкова — 432 кг.

 

Таким чином, українська команда завоювала 12 нагород, з яких 8 золоті. Раніше по 3 золоті медалі завоювала Юлія Паратова і Юлія Калина, а Анастасія Лисенко виграла 3 срібла.

 

Голова Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Павелко привітав нашого чемпіона з блискучим досягненням, відзначивши прекрасну майстерність спортсмена та побажавши нових успіхів, спортивної вдачі на шляху до олімпійського тріумфу.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *