Олімпійські новини стають доступнішими

рассылка НОКНаціональний олімпійський комітет постійно шукає нові способи зробити новини про олімпійський рух ще доступнішими.

Сьогодні ми радо презентуємо найкращий спосіб отримання такої інформації для тих, хто постійно зайнятий. Тепер вам не потрібно самим відшукувати олімпійські повідомлення – вони самі будуть потрапляти до вас через електронну пошту.

З сьогоднішнього дня на офіційному сайті НОК – www.noc-ukr.org запрацювала оновлена розсилка новин, яка щодня об 11:00 за київським часом доставлятиме вам найактуальнішу інформацію останньої доби. Це дозволить отримувати оперативні повідомлення щодо виступів наших спортсменів на міжнародних аренах, новини про проекти та акції Національного олімпійського комітету, про діяльність регіональних відділень та інших суб’єктів олімпійського руху.

Щоб підписатися на щоденну розсилку новин, потрібно перейти на наш сайт www.noc-ukr.orgта в самому низу сторінки ввести свою адресу у полі «Розсилка». Після цього всі повідомлення надходитимуть вам автоматично.

Залишайтесь завжди у курсі олімпійських новин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *