Олімпійський чемпіон з вітрильного спорту Ігор Матвієнко провів зустріч з прихильниками та презентував новий яхт-клуб

Олімпійський чемпіон з вітрильного спорту Атланти-1996 року в класі яхт 470, чемпіон світу та Європи Ігор Матвієнко провів зустріч з прихильниками вітрильного спорту, на якій презентував свій гоночний яхт клуб. Racing Yacht Club буде базуватися в Дніпрі і розвивати вітрильний спорт не тільки в обласному центрі, але й інших прилеглих до Дніпра містах.

Презентація зібрала численних гостей, у числі яких були любителі вітрильного спорту і яхтингу, активного відпочинку, представники засобів масової інформації та вітрильних федерацій, відомі тренери.

Прийшли поспілкуватися з Ігорем Матвієнко і яхтсмени нинішнього покоління, лідери збірної команди України у різних класах яхт – віце-чемпіон світу і Європи у класі яхт SB20 Ігор Северьянов, багаторазовий чемпіон України в олімпійських класах яхт Сергій Поштовик, бронзові призери чемпіонату світу в класі «Кадет» Максим Ремез і Єгор Самарін, віце-чемпіон України у класі 470 Денис Осляк, Заслужений тренер України Валерій Гусенко і багато інших.

Ігор Матвієнко розповів, що Racing Yacht Club вже сьогодні починає підготовку майбутніх шкіперів для отримання національної та міжнародної шкиперских ліцензій. З проектом «Парус в дитячих руках» RYC приймає участь у конкурсі «Бюджет міських ініціатив-2017» з метою забезпечити юних яхтсменів Дніпра новими човнами «Оптиміст». У найближчому майбутньому гоночний яхт-клуб буде організовувати клубні перегони вихідного дня, навчати всіх бажаючих керувати яхтою самостійно, готувати екіпажі аматорів для участі у престижних регатах по всьому світу, проводити майстер-класи та багато іншого.

– Коли за плечима тридцятирічний досвід у вітрильному спорті, коли зібрані всі можливі трофеї, у тому числі найважливіший для будь-якого спортсмена золота олімпійська медаль, моя мета і місія – ділитися досвідом, просувати активний спосіб життя і вітрильний спорт в моєму рідному місті Дніпрі. Вже в цьому році в яхт-клубу з’явиться власний монофлот до 15 яхт для тренувань, подорожей, змагань, корпоративних регат та інших заходів. Хотілося б, щоб до сучасного світу вітрильного спорту і яхтингу доторкнулось якомога більше людей, – сказав Ігор Матвієнко.

Після презентації всі бажаючі могли сфотографуватися з відомим яхтсменом і поспілкуватися у більш неформальній обстановці.

Нагадаємо, що Ігор Матвієнко є одним з найбільш титулованих спортсменів не тільки Дніпра, але і світу. Він – Олімпійський чемпіон 1996 року, Чемпіон світу та Європи, бронзовий призер Чемпіонату світу, багаторазовий переможець престижних міжнародних регат, учасник трьох Олімпійських Ігор – 1996, 2000 і 2004 роках.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *