Олімпійський день відбувся у Нікополі

Ол_День НикопольОл_День НикопольВ суботу 20 червня в Парку Перемоги міста Нікополь в рамках відзначення Всеукраїнського Олімпійського Дня відбувся загальноміський забіг «Біг заради здоров’я». Даний захід в нашому місті вже став традиційним, і цей рік не став виключенням.

Ол_День НикопольОл_День НикопольЦього бадьорого червневого ранку нікопольці, небайдужі до здорового способу життя, зібралися в парку щоб символічно пробігти дистанцію 2000 метрів. Переможців в цьому забігу не було, адже основна мета – це об’єднання всіх жителів міста заради спорту, здорового способу життя та розвитку Олімпійських цінностей. Перед стартом вітальні слова прозвучали від начальника відділу з питань спорту та туризму Нікопольської міської ради Олександри Голованової. Також  всіх присутніх з цим святковим днем поздоровила бронзова призерка  Олімпійських ігор в Пекіні 2008 року, директор КЗ «ДЮСШ №2 «Нікополь-98» Олена Антонова, яка як ніхто знає що таке світові перемоги, і досягла високих успіхів в спорті, таким чином прославляючи і наше місто і Україну на світовій спортивній арені.

В забігу прийняли участь як вихованці всіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, а саме КЗ «ДЮСШ №1», КЗ «ДЮСШ №2 «Нікополь-98», ПНЗ КДЮСШ «Електрометалург», ПНЗ КДЮСШ «Трубник», КЗ НМЦФЗН  «Спорт для всіх» так і всі бажаючі жителі міста. Традиційно організатором Всеукраїнського Олімпійського Дня в Нікополі виступив відділ з питань спорту та туризму Нікопольської міської ради, сумісно з КЗ НМЦФЗН «Спорт для всіх» по ініціативі Міжнародного Олімпійського комітету та за підтримки Національного Олімпійського комітету України.

Бажаємо всім учасникам нових перемог, міцного здоров’я та завжди досягати поставлених цілей в житті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *