Підсумки зимового чемпіонату України з плавання

У Палаці водних видів спорту Метеор фінішував відкритий зимовий чемпіонат України з плавання. На цих змаганнях вдало виступили спортсмени Дніпропетровської області, які здобули 8 золотих, 16 срібних і 6 бронзових нагород. У загальнокомандному заліку збірна Дніпропетровщини посіла 3-є місце.

У зимовому відкритому чемпіонаті України з плавання брали участь понад 500 спортсменів. Окрім українців на блакитних доріжках Палацу спорту Метеор змагалися плавці з Росії, Білорусії, Казахстану, Грузії та Молдови. У загальнокомандному заліку збірна Дніпропетровської області посіла 3-є місце серед 18-ти колективів. А перемогу у командних змаганнях святкували спортсмени Казахстану, на другому рядку місто Київ.

Голова регіонального відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Павелко нагородив переможців і призерів чемпіонату і у свою чергу зазначив що Дніпропетровщина пишається проведенням змагань такого високого рівня, а база Метеор завжди була успішною для наших спортсменів.

Відзначимо золотих призерів чемпіонату України – представників нашого регіону. По три перемоги здобули Андрій Говоров (50 і 100 метрів вільний стиль, 50-т батерфляй), а також Денис Дубров (100 и 200 метрів батерфляй, 200 метрів комплекс). Марія Лівер виборола дві золоті медалі на дистанціях 50 і 100 метрів брасом. Наставник Дуброва і Лівер старший тренер Дніпропетровської області Оганес Мкртчан відзначив також виступи молодих спортсменів, які вже у недалекому майбутньому представлятимуть Дніпропетровщину на всеукраїнських та світових аренах.

Що стосується олімпійських ліцензій. На сьогоднішній день лише один плавець нашого регіону завоював путівку у Лондон-2012. Це Андрій Говоров. Але ще є шанси проявити себе у Дениса Дуброва, Олексія Рожкова у той же Марії Лівер. Останні кваліфікаційні турніри на Олімпіаду – літній Кубок України, пройде у Харкові з 5-го по 8-ме травня та чемпіонат Європи в угорському Дебрецені  (21-27 травня).

На сьогодні володарями олімпійських ліцензій категорії «А» міжнародної федерації плавання FINA є шестеро українських плавців, окрім дніпропетровця Андрія Гворова, це кияни – Дарина Зєвіна, Максим Шембєрєв, харків’янка – Дарина Степанюк, Сергій Фролов з Запоріжжя, Ігор Борисик – Донецька область.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *