ПРЕСА ПРО НАС. ЗРОБИТИ ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПОКЕР МИКОЛІ М`ЯКШИКОВУ ЗАВАДИВ…СТРАЙК ТКАЧЕНКА

боулингВіднині у «Книзі Гіннеса» спортивно-оздоровчого журналістського центру «Тригол» НСЖУ красуватиметься нове рекордне досягнення: на старт особисто-командних змагань із спортивного боулінгу у залік ІІІ малої олімпіади серед представників ЗМІ Придніпров`я «Кубок Дракоші-2016/17» вийшли 34 тріумвірати, а це більше ста чоловік! Якщо вже бути до кінця cкрупульозним і дотримуватись статистичних канонів, то, враховуючи усі «верстви населення», починаючи п`ятирічними Власом Чернявським та Каріною Ожогіною і закінчуючи шестисемидесятирічним Борисом Ковтонюком, – 104! Підозрюючи про подібне «нашестя» бажаючих відшліфувати свій вишкіл у метанні кулі, організатори дійства (генеральним спонсором перегонів, до слова, виступив портал Zabeba.Li, який оплатив оренду бойового «ристалища» у боулінг-клубі «Панорама» обласного центру) заздалегідь почали збирати заявки, водночас реєструючи їх на «фірмовій» стрічці у Фейсбуці. Заздалегідь (у ніч перед cамісіньким фестивалем!) за сприяння головного судді, голови обласної федерації боулінгу Юрія Петерсона провели й жеребкуванння, визначивши «диспозиції» формувань, які на той час надали відповідні електронні «квиточки», на усіх дванадцяти «килимках». Це неабияк допомогло під час самої фієсти, хоч дрібних похибок, непорозумінь і нестиковок уникнути, на жаль, за не вдалося. Зрештою, як йдеться у тому відомому прислів`ї, хто не працює, той – не… смакує марципанами… Чи не так?..

боулинг2«МИ Й У БОУЛІНГОВІ ПОКАЖЕМО ВАМ КУЗЬКИНУ НЕНЮ!»

«Стартонути» у першому запускові на першій – «червоній» – доріжці випала честь представницям прес-центру облдержадміністрації – Анастасії Зайцевій, Оксана Єрьоміній та Наталії Завгородній, які вже не новачки у «бомбометанні». Настя, зокрема, навіть була призером подібних позаторішніх випробувань, тож ужинок, очікувалось, мав би бути у дівчат вельми пристойний. Зайцева із Завгородньою «відстрілялися» на рівні, трішки не дотягши до ста пунктів кожна, і, підтримай їх почин Єрьоміна, – з першим завданням – потраплянням до фінальної дюжини – «прес-панянки» упоралися б на відмінно! Однак Оксані, певно, трішки зрадила витримка і замість таких бажаних 85 балів, які вона «адресувала» до скарбнички подруг того-таки 2014 року, цього разу задовольнилася лиш п`ятдесятьма із зазубринкою. Прощай, друже-фінал!
Найсолідніше ж на стартовому проміжкові дистанції, де визначалася не лише дванадцятка команд-фіналістів, а й лауреати у особистому заліку, як і очікувалось, виглядала дружина дворазового Драконівського «олімпіоніка» Миколи М`якшикова, що цього разу презентував агенцію Укрінформ, та збірна Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського коміту України, яке разом з обласною організацією НСЖУ та спортивно-оздоровчим центром «Тригол» НСЖУ» і є, власне, організатором третього за ліком журналістського «фізкульт-збіговиська». Підтримала своє реноме й інша «фірма» фотокореспондента М. М`якшикова – газета «Вісті Придніпров`я», яка теж із запасом відібралася до вирішального етапу, як й старожили обійстя Змія Горинича – «Андрій Греков і Ко», 51-й телеканал, ГО «Ріднокрай», «Зоря-Город», «Частный предприниматель»… Дещо несподіваним було лиш бачити у лідируючому пелетоні «пінг-понгових королів» – інформаційне агентство «АПК-Інформ», очолюване шестиразовою переможницею вище згаданих «зміїних» баталій Євгенією Севериною, та їхніх «співмешканців» – журнал «Збереження і переробка зерна». Здається, недаремними були погрози «аграрників» напередодні стартів, мовляв, ми і у боулінгові (а до цього апк-інформівці «працювали» виключно на тенісній «галявині»!) покажемо вам кузькину неню!..

боулинг-награжд1«КАРТОПЛЯНІ СТРАЙКИ» СВЯТОСЛАВА ТКАЧЕНКА

…І таки показали, кинувши «гегемонам» рукавичку! Спершу у особистому заліку, де та таки Євгенія Северина, поступившись лише представниці НОК України Ірині Базан, складається таке враження, навіть і не помітила, що має справу не з маленькою пластмасовою кулькою, а з у декілька десятків разів об`ємнішою і важчою. Третьою тут на п`єдестал пошани зійшла «вістянка» Анфіса Букреєва, «організувавши» таким чином невеличку гармонію із золотою карбівкою попередніх командних іспитів.
До цього сплаву, повертаючись до раніше згадуваного персонажу, причетний і Микола М`якшиков, для якого боулінговий клуб, виникає така підозра, – вже дім рідний. Начебто він тут днює і ночує, гартує свій дух і м`язи, і все це заради того, аби раз у два роки з`явитись на журналістькі «витребеньки» і – ра-а-а-з! – серією філігранних, відточених кидків звалити усіх наповал. І фішки, мається на увазі, і друзів-супротивників. Й цього разу, випередивши у особистому заліку Сергія Чернявського із часопису «Зоря-Город», олімпійця Олександра Клименка, а також когорту з п`ятдесяти інших «придворних» осіб, йому цей фокус вдався!
Чого там гріха таїти, націлювався Микола й на абсолютну першість («Якби й цього разу зробив переможний дуплет, – промовився опісля, пострілюючи веселими очицями, – не знаю, чи й прийшов би на наступні змагання. Азарту б такого не було…»), однак… Доведеться йому наступного разу на боулінгові битви вогнедишних усе-таки з`явитись… Принаймні, для того, аби реабілітуватись… Невже, запитаєте здивовано, суперМ`якшиков поступився?..
Ось тут і виходить на авансцену ще один (згадаймо про рукавичку!) «агробоєць» – лідер «зернопереробників» С. Ткаченко. «Святославе, – поцікавився після боулінгових з`ясувань у золотаво-чорнявого щасливця, – де ви так навчилися шпурляти кулі?» – «А я у дитинстві на картопляному полі тренувався…» – «Картопляні страйки вибивали?» – «Саме так!» Дивина та й годі! Виходить, не обов`язково й у боулінг-клубі днювати-ночувати, аби стати чемпіоном… Достатньо лиш сусіднього картопляного городу…

боулинг-награждБИТВА КАПІТАНІВ ЗА ЗОЛОТО. «ЗЕРНОПЕРЕРОБНИКИ» – ПЕРШІ!

Повідаю усе-таки, яким чином бригада Ткаченка Миколу М`якшикова і Ко з чемпіонського постаменту змістила. Полишивши в архіві результати попереднього етапу і почавши битву, як кажуть, з чистого аркуша, дванадцятка гострозорих і витривалих «трійчаток» щосили «гатила» по амбразурі з кеглями, доки, зрештою, не з`ясувалось, що одразу два формування (здогадуєтесь, про кого мова?) набрали однакову кількість балів – по 344. Причому, якщо укрінформовці дещо зменшили свій «первісний» показник (у М`якшикова – +11, у Юрія Стасюка – -12, а у Ілони Задніпровської – -9), то «зерноробники», навпаки, набивши добряче руку і виправивши окомір, покращили його аж на 34 пункти (Ткаченко – +35, Родіон Рибчинський – -25, Інна Черненко – +24). Чемпіон же, як відомо, повинен бути один! За рішенням головного рефері перегонів Юрія Петерсона долю володаря красеня-кубка мали вирішити капітани. Першим до бар`єру підійшов Святослав Ткаченко. Кидок… Страйк! П`ятий поспіль на змаганнях! От вам, друзі, й картопляні тренування!.. Черга М`якшикова… Підходить… Кидок… Слабко… Однак, суддя просить Миколу повторити маневр – здається, хтось йому завадив… Друга спроба… Кидок… У «амбразурі» лишаються живими-неушкодженими дві кеглі…
Журнал «Збереження і переробка зерна» – переможець змагань з боулінгу! Агенція Укрінформ на другому місці, а обласне відділення НОК України (Олександр Клименко, Вікторія Орєшина, Ірина Базан) – на третьому. До «квітково-соняшникової зони» також потрапили «Андрій Греков і Ко», «ДМ11» та газета «Вісті Придніпров`я».
Виборювали нагороди на звітному дійстві й наймолодші учасники. Другі змагання поспіль під сяйво софітів потрапили Кристина Ковтун (профспілкова газета «Позиція») та Арина Перцева з підгороднянської «Нашої Думки», піднявшись відповідно на срібний та бронзовий щабель п`єдесталу пошани. Вікторію ж святкував дванадцятирічний Михайло Січко з обласної організації НСЖУ. Росте медійникам на боулінговій «галявині» гідна зміна!

боулинг-команда НОК с медалями«ЗМІЇНЕ» ЕНЕРГЕТИЧНЕ КОЛО НЕ РОЗІМКНЕТЬСЯ НІКОЛИ!

«Дітям – квіти, жінкам – морозиво!» Звісно, організатори не прислухалися до геніального гасла Юрія Миронова, однак дещицею усіляких «слоників»-карбівок на офіційному закритті перегонів лауреатів таки обдарували. До церемоніалу, де усім цим добром розпоряджалися представник генерального спонсора змагань – порталу Zabeba.Li Олександр Пугач та почесний голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Василь Петрушенко, приєднався Юрій Білоус, директор магазину «Спорттовари» – постійного партнера дійства, за традицією виокремивши найчарівнішу учасницю «форуму». Здогадуємось, невдовзі парад-але його обранок-красунь доведеться організовувати…
Повертаючись же до масовості заходу, відзначимо, що приємно, коли на дійстві поряд із його старійшинами, патріархами з`являються й нові обличчя. Цього разу, зокрема, дебютувала команда прес-центру ПАТ «Дніпровський меткомбінат», яка хоч і не удостоїлась лаврів, не потрапила під світло «ліхтариків», теж полишила по собі гарні враження. Сподіваємось на подальшу співпрацю з дніпродзержинцями! Своє дебютне «факсиміле» лишили на нашій ряднинці тижневик «Твій рідний край» Ігоря Гусарова, згадуваний портал Zabeba.Li, якому організатори й учасники вдячні за фінансову підтримку, повернулися до рідного однострою Віктор Ожогін, недавній командир легендарного «журналістського» взводу, Марина і Кристина Ковтуни з профспілкової «Позиції», Вадим Дьомушкін з «Днепра вечернего». Одне слово, звітне зібрання підтвердило, що наше енергетичне «зміїне» коло не розімкнеться ніколи!
Безумовно, слова подяки маємо сказати й на адресу обласної федерації спортивного боулінгу та її керманича Юрія Петерсона, а також боулінг-клубу «Панорама», який вже вдруге (і, дай Боже, не востаннє!) прихистив неспокійне журналістське плем`я під своїм шатром.

 

Володимир Сорока

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *