Рівняння на прапор!

Флаг4В Баку стартували І Європейські ігри! На всій території нашої країни пройшли церемонії підняття прапорів. Не стали винятком Дніпропетровськ і область, в усіх містах і районах якої були підняті на щогли найбільш знакових місць прапори України та НОК України.

У місті Дніпропетровську прапор НОК України в урочистій обстановці був піднятий на центральному проспекті — Карла Маркса, на площі біля будівлі міської ради, на веслувальному каналі, що має статус бази олімпійської підготовки, де у той день відкривалися змагання – чемпіонат України з веслування академічного та на базі літнього оздоровчого табору “Перлина Придніпров’я”.

флаг3Традиційно на дуже високому організаційному рівні пройшли заходи, присвячені до відкриття І Європейських ігор також і в інших великих містах і районах області. Таких, як Кривий Ріг, Нікополь, Дніпродзержинськ, Павлоград, Нікопольскому районі та інші.

У Кривому Розі підняття прапора було здійснено на відкритті Малих олімпійських ігор. Продовжився захід спортивними змаганнями з таких видів спорту: шашки, настільний теніс, міні-футбол та легкоатлетична естафета. У змаганнях взяли кращі команди з усіх районів міста Кривого Рогу.

Урочисте підняття олімпійського прапору з нагоди І Європейських ігор в Баку відбулося в Нікопольському районі Дніпропетровської області під час відкриття змагань з футболу серед юнаків 2004-2005 р.н., яке пройшло на чудовій спортивній базі “Колос” у селі Чкалове.

флагПотрібно відзначити, що у всіх місцях області церемонії підняття прапорів України та НОК України пройшли, наче на одному диханні. Відчувалася атмосфера справжнього свята. Адже у повсякденному житті так мало свят! Дякуємо спортсменам України загалом та в Дніпропетровській області зокрема за це свято!

Високий статус всім заходам надавало участь у них перших осіб міст та районів, а також уславлених олімпійців. Так, в урочистостях в регіоні брали участь призери та переможці Олімпійських ігор минулих років: олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев, срібний призер ОІ з веслування академічного Діна Міфтахутдинова, срібний призер ОІ з плавання Андрій Сердінов, триразовий чемпіон світу з веслування Микола Баранов, бронзові призери Олімпіади з легкої атлетики Олена Антонова і Роман Щуренко, і багато інших. Такого розмаїття стрічок з медалями давно бачити не доводилося! А адже це — лише п’ята частина від усіх, завойованих на різних радянських, українських, європейських і світових змаганнях!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *