Різдвяне свято в McDonalds для дітей-інвалідів

DSC04090Традиційний різдвяний захід пройшов у Дніпропетровську. Два десятка дітей-інвалідів ДЦП та дітей-сиріт з дитячого будинку в Різдвяні свята отримали подарунок від Дніпропетровського обласного відділення НОК України та McDonalds, і пройшов він у центральному ресторані цієї мережі в місті Дніпропетровську, розташованого на площі Островського.

Діти різного віку з благодійної організації «Ангел дитинства» отримали подарунки від відділення НОК в Дніпропетровській області і особисто його голови Андрія Павелка, а також від партнера ДОВ НОК України – компанії PFSoft; спілкувалися між собою, грали, брали участь у веселих конкурсах.

У заході взяли участь олімпійські чемпіони Лондона Яна Дементьєва, Катерина Тарасенко, які також поспілкувалися з дітьми, подарувавши тим частинку свого тепла і любові. У цей день ніхто не залишився без уваги, гарного настрою і ласки – а це і було головною метою цього заходу!

«Ми повинні розуміти свою соціальну відповідальність перед суспільством, – сказала олімпійська чемпіонка з академічного веслування Яна Дементьєва. – Діти-інваліди потребують потроєному нашої уваги та любові. Я отримала від спілкування з ними масу позитивних емоцій, яких не завжди можна отримати від спілкування зі здоровими дітьми».

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *