“Сікстокампеони” – команда Кам’янської ЗОШ шестиразовий переможець обласних змагань “Олімпійське Лелеченя” на Дніпропетровщині

20160519_10464219 травня 2016 року на спортивній базі Дніпропетровського Вищого училища фізичної культури відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя-2016». Захід проходить під гаслом – «Ми – олімпійська надія України», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

Основною метою заходу є виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх  до активних занять фізичною культурою та спортом.

На святі були присутні: провідний спеціаліст обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Гут Людмила Миколаївна, виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення НОК – Дювбаков Олександр Сергійович, діючі спортсмени Дніпропетровського Вищого училища фізичної культури, незмінний спортивний журналіст усіх змагань школярів – Сергій Теодорович, стипендіат відділення НОК Наталя Рижкова та інші гості.

Цього року ДОВ НОК України прийняв рішення розділити обласний фінал на дві частини – попередню та загальну. На попередній стадії, де прийняли участь команди майже всіх міст та районів Дніпропетровщини було виявлено п’ятірку найсильніших команд області, які вже в свою чергу зійшлися лицем до лиця у фінальній частині змагань. Це команди: м.Дніпродзержинськ СШ № 23, м. Дніпропетровськ СШ № 142, м. Нікополь СШ № 6, Кам’янська ЗОШ Нікопольського району та Гупалівська ЗСШ Магдалинівського району.

20160519_125158Ще жодного разу обласні змагання не проходили у такій запеклій боротьбі, яка розгорнулася на спортивних теренах між усіма учасниками змагань у цьому році! Достойний переможців рівень показали на тільки незмінні до цього переможці обласних змагань представники Кам’янської ЗОШ, але й команди Дніпродзержинська та Нікополя. Трішки нижчим опинився рівень підготовки у Дніпропетровська та Магдалинівки.

Учасники змагалися в 3 видах програми: теоретичний блок – вікторина «Знавець олімпійського руху», багатоетапна естафета та рухлива гра «Артбол». Переможці визначались в кожному розділі програми, а за загальною сумою місць визначався переможець, який буде представляти область на Всеукраїнських змаганнях.

Переможцями у вікторині стала команда Кам’янівської ЗОШ Нікопольського району. Дніпродзержинська СШ №23 виборола перше місце в естафеті. Тому переможець визначався у змаганнях з артболу. Цікаво, але так вийшло, що у результаті колових змагань у цьому виді саме у останній, і як з’ясувалось – виршальній грі між собою зійшлися два претенденти на загальну перемогу. Тут хто отримував перемогу, той становився загальним переможцем фіналу. У результаті запеклого двобою за перше місце між командами м.Дніпродзержинська та Нікопольського району – перемогла команда Кам’янської ЗОШ – 2:0.

FB_IMG_1463731534927Виконавчий директор обласного осередку НОК Олександр Дювбаков, передав щирі вітання та цінні подарунки усім учасникам фінальних змагань від голови Дніпропетровського регіонального відділення НОК України – Андрія Павелка. Також кожна команда отримала спеціальні подарунки від наших партнерів – компанії SYWORKS та нового партнера – незалежної лабораторії “Інвітро”.

Наостанок хочеться побажати успіхів команді Кам’янської ЗОШ та їх наставникам, вчителям фізичної культури Клименко Олександру Григоровичу та Корнєву Миколі.Дмитровичу , у фіналі Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя».

 

Олександр Дювбаков

One thought on ““Сікстокампеони” – команда Кам’янської ЗОШ шестиразовий переможець обласних змагань “Олімпійське Лелеченя” на Дніпропетровщині

  • 21/05/2016 at 07:10
    Permalink

    дякуємо! будемо намагатись гідно виступити на всеукраїнських змаганнях.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *